Ačkoliv zde Peggy vypadá značně děsivě, je to ve skutečnosti velmi milá a přítulná fenečka. Tento záběr je unikátní už jen proto, že spíš je spíš ke spatření, jak mizí v dáli.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mozna vetsi detail by to chtelo ;)
jinak pekny
fajn, trochu mi nesedí barvy...
souhlas s Jakubem S., ale je moc hezká
@Milan Bortel:
Můžeš mi to trochu rozvést? Přiznávám, že jsem to barevně trochu vyvažoval, ale ne moc drasticky. Ono v tomto počasí jinak všechno působí mdle a unyle :o( Myslím, že původní snímek by se ti barevně nelíbil už vůbec.
Jinak děkuji všem za komentáře :o) Příště se pokusím o lepší detail.
Zkus trochu oteplit WB.
Pěkny, zdravím
větší detail
6-
Když uvážím, jak je těžké ostřit něco, co se blíží, tak mi nezbývá, než ocenit ty ostré oči.
Nádhera! Kouká fakt ďábelsky!
Parádní!
skoda orezu a barev kdyby tak klidne 6+
peknej husky (ci malamunt? se v nich moc nevyznam)
super
pekny oci...