pozlátené hory
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
podle mě výborná!
pekné
pěkná 6+
Janko velmi dobrá. Pekné miesto ste si vybrali. To Monte Pelmo dominuje. Na ľavo ti zasvietilo na Averau. Parada.
no joo, co to slunce všechno neumí, hezkej záběr :)
super, len si neviem spomenut odkial je fotena...
To Miro Sabo: pod vrcholom Grand Cir
... krasa...
hmm,krása
pěkné
Efektní scenérie!
nádhera
páči, ale ani ja neviem presne kde si to fotil
4+ ostrost, kontrast. pekne miesto.
Kresba a ostrost popředí, tmavý LDR
4+ nevim, chybi mi tam kresba ve predu a to svetlo se mi tam moc nelibi, subjektivne dobre foto pro me osobne
fajn krajina
to moh zkoumat jen tvrdej španělskej žoldák
:o):o)