Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc se nepovedla,zkusil bych to jinak co se tyce kompozici,vadi mi i ty odlesky promin
+ bych to bral vetsi
jako vetsi format?
neoslovilo a technicky nic moc
Lukáši, vidím v Tvojí galerii i větší fotky, takže s tím problém nemáš.
Co se týká fotky samotné, tak bych vypustil podpis, ale hlavně bych vynechal focení otřepaných témat. Těch západů Slunce, co už se vyfotilo..
Navíc Ty jsi to nezvládnul technicky ani kompozičně ani expozičně..
za snahu