Mšice na pochodu.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobré!!
bleeeeeeee
Fialový hnus...
:) v náhledu vypadaly jak gazely
to je dost dobry!
maj dobry vysilacky :)
:) super
tk :oĐ
Opravdu hnusny. :-)
moc pekne to neni, ale je to super :)
super
dobrý
Trochu horšie svetlo, ale určite zaujímavý motív
Už tam chybí jen hrdiný mariňák z hvězdné pěchoty (vhodně zmenšený) a máme z toho krvavý Béčkový akčňák. :-)
pěkné foto
To jsou teda ale děsný potvory :o)
6-
líbí
6-
tk
5+
aha tak je to msice, sem na ne ted taky koukal na chate a nejak sem si rikal ze dycky vypadaly jinak, ale mozna to bude tim zvetsenim objektivu:D