zas a znova....
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Hmmm
hm...
dobrá atmosféra
Pěkné ... :)
za atmosféru..
Dokonale vyfotit fotku z koncertů je vždy problém. Tady byla velká snaha.
velmi sa mi paci ta atmo
atmo si vystihol
atmo
Atmo teda musim rici, ze vynikajici, jednoduhce a pusobive. A ze chybi ostrost, to snad u teto fotografie vubec nevadi, spise naopak. Tak.
atmo
Černobílá se mi zdála lepší. Tady již vynikají technické nedostatky...4-
assh na to ze to je secko rozmazane....:))..asi treba začsť od seba(max 3 body)
no rozmazane .. :)) to preto lebo tam pustali ten dym ci jak sa to vola... proste ja som miestami vobec nic nevidel....
ČB líbí víc
sice sumi jak svina ale jinak ok
4/4,5
podařená koncertní , +
Jojo. Rád fotim koncerty, ale furt jsem nepřišel na to, jak zachytit atmosféru. Tady jí uršitě vidim!
zajímavá koncertovka