Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
názov je trefný(:
stale ta to laka k vyberu stredovej kompozicie...popremyslaj o tom urob s tym nieco
hlavně hodně neostré
A ČO TERAZ??....
ZAUJÍMAVÉ,...
JA MÁM FOTKU MOJHO PSA S CIGARETOU, S DISKMENOM A V POSTELI, ALE MA TO ASI NENAPADLO SEM DAT,...??,
dost rozmazaný
TK, určitě zajímavější by byl padlý strom na psovy.
Táto ale nie.Inak ale na psovi na spadnutom strome nič zlé nevidím.
Takze tuhle fotku muzu smazat co?
aspon trochu soudnosti
kompo,ostrost, rušive prvky v obraze
Nemaž, však čo, pes na strome. Takých tu je málo.
Mě se ten pejsek líbí.
Pěknej pejsek....jinak nic moc..
z tych komentarov si fakt nič nerob prosim,
ale ta fotka je v naozaj zlej kvalite, take kocky vidno, ci je to kompresia ci co, ale to dost vyrusuje. inac by to bolo fajn. fakt