ad user Vladimír Hájek : je někdo z členů FA galerie tím šťastným, že je mu umožněno komentovat díla umělce Vladimíra Hájka, nebo si všechny kolemjdoucí preventivně strčil na Black list ?
on by mu mohl k těm jeho neskutečným sr...m někdo něco necitlivého napsat, tak asi proto ..... "před oponou, ze oponou nikdo nesmí stát, jinak nebudu hrát "
Tedy vůbec nechápu proč by někdo chtěl vystavovat na fotoportále, a přitom by chtěl své fotky vystavovat jenom pro sebe, a nic se nedovědět od lidí o té fotce. Ale problém vidím hlavně v tom, že na ten BL se může dát kolik lidí kdo chce, a že tam jsou napořád, a nikde v profilu není napsáno že tam někdo má i stovku lidí. Věřím že jsou i lidi, kteří ani nevědí kolik lidí tam mají a jak dlouho, a že tam mají i někoho kdo už tu s námi není i pár let.. Pokud za to není žádný postih, tak s tím těžko něco uděláme. V podstatě, když dám všechny na BL a otevřu si login na několik anonymních uživatelů, a dám si na svou soutěžní fotku anonymní sedmičky, mohla bych i vyhrát, že... Myšlenka s IL nebyla tak úplně od věci, jen stačilo to omezit na nějaký jednotkový počet, nebo naopak vyřadit z FA toho co jich tam má nad padesát... Teď by se to muselo přeprogramovávat, což jsou velké korunky, takže jednodušší bude takové Hájky prostě přehlížet... Jo, mají tam fotky a nic pod nima, ať si to užijou...
ad user Vladimír Hájek : je někdo z členů FA galerie tím šťastným, že je mu umožněno komentovat díla umělce Vladimíra Hájka, nebo si všechny kolemjdoucí preventivně strčil na Black list ?
"ad user Vladimír Hájek : je někdo z členů FA galerie tím šťastným, že je mu..." - zobrazit celý komentář
jsem též na blacklistu..............ale Zázvor (Petráková) mu teď dala bodík, takže tu asi nestihl dát na černou listinu
"jsem též na blacklistu..............ale Zázvor (Petráková) mu teď dala..." - zobrazit celý komentář
Komické na tom je, že zrovna taková fotka by v Zázvoro - perákovském portfoliu patřila k tom lepšímu
"ad user Vladimír Hájek : je někdo z členů FA galerie tím šťastným, že je mu..." - zobrazit celý komentář
Já nemůžu už dlouho :)
Jé to je zábavné, já jsem taky na blacklistu....... to je žůůůůůůůůůůůůůžo, tam jsem poprvé, tam jsem ještě nebyla JSEM BOREC :-DDDD
Ani já nebyl ušetřen a tak si tu pobrekávám... ;-)
Hájek, jsem taky na jeho BL. On fakt někdo není v jeho BL?
"Hájek, jsem taky na jeho BL. On fakt někdo není v jeho BL?..." - zobrazit celý komentář
Akorát koho nestihne z nově příchozích :D :D , jinak jsme tam asi všichni.
on by mu mohl k těm jeho neskutečným sr...m někdo něco necitlivého napsat, tak asi proto ..... "před oponou, ze oponou nikdo nesmí stát, jinak nebudu hrát "
Tedy vůbec nechápu proč by někdo chtěl vystavovat na fotoportále, a přitom by chtěl své fotky vystavovat jenom pro sebe, a nic se nedovědět od lidí o té fotce. Ale problém vidím hlavně v tom, že na ten BL se může dát kolik lidí kdo chce, a že tam jsou napořád, a nikde v profilu není napsáno že tam někdo má i stovku lidí. Věřím že jsou i lidi, kteří ani nevědí kolik lidí tam mají a jak dlouho, a že tam mají i někoho kdo už tu s námi není i pár let.. Pokud za to není žádný postih, tak s tím těžko něco uděláme. V podstatě, když dám všechny na BL a otevřu si login na několik anonymních uživatelů, a dám si na svou soutěžní fotku anonymní sedmičky, mohla bych i vyhrát, že... Myšlenka s IL nebyla tak úplně od věci, jen stačilo to omezit na nějaký jednotkový počet, nebo naopak vyřadit z FA toho co jich tam má nad padesát... Teď by se to muselo přeprogramovávat, což jsou velké korunky, takže jednodušší bude takové Hájky prostě přehlížet... Jo, mají tam fotky a nic pod nima, ať si to užijou...
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).