PODFUKY , fakt to nikdo nevidí?

  • Rumovník Pravý
    Rumovník Pravý
    21.12.2024 19:27

    ad user Vladimír Hájek : je někdo z členů FA galerie tím šťastným, že je mu umožněno komentovat díla umělce Vladimíra Hájka, nebo si všechny kolemjdoucí preventivně strčil na Black list ?

  • Irena Brožová
    Irena Brožová
    22.12.2024 09:26
    Reaguje na Rumovník Pravý 21.12.2024 19:27:

    "ad user Vladimír Hájek : je někdo z členů FA galerie tím šťastným, že je mu..." - zobrazit celý komentář

    jsem též na blacklistu..............ale Zázvor (Petráková) mu teď dala bodík, takže tu asi nestihl dát na černou listinu

  • Rumovník Pravý
    Rumovník Pravý
    22.12.2024 11:10
    Reaguje na Irena Brožová 22.12.2024 09:26:

    "jsem též na blacklistu..............ale Zázvor (Petráková) mu teď dala..." - zobrazit celý komentář

    Komické na tom je, že zrovna taková fotka by v Zázvoro - perákovském portfoliu patřila k tom lepšímu

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    08.01.2025 16:30
    Reaguje na Rumovník Pravý 21.12.2024 19:27:

    "ad user Vladimír Hájek : je někdo z členů FA galerie tím šťastným, že je mu..." - zobrazit celý komentář

    Já nemůžu už dlouho :)

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    Autor
    09.01.2025 12:46

    Jé to je zábavné, já jsem taky na blacklistu....... to je žůůůůůůůůůůůůůžo, tam jsem poprvé, tam jsem ještě nebyla JSEM BOREC :-DDDD

  • Sysho
    Sysho
    10.09.2025 17:56

    Ani já nebyl ušetřen a tak si tu pobrekávám... ;-)

  • KIV
    KIV
    10.09.2025 21:19

    Hájek, jsem taky na jeho BL. On fakt někdo není v jeho BL?

  • Eff
    Eff
    11.09.2025 13:10
    Reaguje na KIV 10.09.2025 21:19:

    "Hájek, jsem taky na jeho BL. On fakt někdo není v jeho BL?..." - zobrazit celý komentář

    Akorát koho nestihne z nově příchozích :D :D , jinak jsme tam asi všichni.

  • Rumovník Pravý
    Rumovník Pravý
    14.09.2025 10:10

    on by mu mohl k těm jeho neskutečným sr...m někdo něco necitlivého napsat, tak asi proto ..... "před oponou, ze oponou nikdo nesmí stát, jinak nebudu hrát "

  • KIV
    KIV
    15.09.2025 15:32

    Tedy vůbec nechápu proč by někdo chtěl vystavovat na fotoportále, a přitom by chtěl své fotky vystavovat jenom pro sebe, a nic se nedovědět od lidí o té fotce. Ale problém vidím hlavně v tom, že na ten BL se může dát kolik lidí kdo chce, a že tam jsou napořád, a nikde v profilu není napsáno že tam někdo má i stovku lidí. Věřím že jsou i lidi, kteří ani nevědí kolik lidí tam mají a jak dlouho, a že tam mají i někoho kdo už tu s námi není i pár let.. Pokud za to není žádný postih, tak s tím těžko něco uděláme. V podstatě, když dám všechny na BL a otevřu si login na několik anonymních uživatelů, a dám si na svou soutěžní fotku anonymní sedmičky, mohla bych i vyhrát, že... Myšlenka s IL nebyla tak úplně od věci, jen stačilo to omezit na nějaký jednotkový počet, nebo naopak vyřadit z FA toho co jich tam má nad padesát... Teď by se to muselo přeprogramovávat, což jsou velké korunky, takže jednodušší bude takové Hájky prostě přehlížet... Jo, mají tam fotky a nic pod nima, ať si to užijou...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse