Téma dne "ABSTRAKCE VE FOTOGRAFII"- čtvrtek 5.1.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    12.01.2023 01:11

    Všem děkuji, ale tolik chvály čtu a při tom jsem udělala velikou chybu. Ubrala jsem Z9 jeden bod, upozornila mě na to MaTal. Počítala jsem znovu, měla pravdu. Vyhrabala jsem z koše to své počmárané účetnictví s body, které jsem přepočítávala třikrát, souhlasily. Nešťastná jednička, načmáraná mou rukou vypadala spíš jako nula a tak jsem opsala špatně. Určitě v tom nebyl žádný úmysl, omlouvám se hlavně Zdeně, která sdílí se mnou druhé místo, Káje ruším bramborovou medaili a měním ji na bronzovou. Přepisovat to už nebudu, ale mrzí mě to a všem se omlouvám. Míla

  • Marie
    Marie
    12.01.2023 08:34
    Reaguje na Míla Vildová 12.01.2023 01:11:

    "Všem děkuji, ale tolik chvály čtu a při tom jsem udělala velikou chybu...." - zobrazit celý komentář

    Mílo milá, určitě je to v pohodě, kdo zažil vítězství v TD tak jistě chápe náročnost sčítání bodů a vyhlašování výsledků. Máme všichni pochopení a v našich očích zůstáváš dále skvělá fotografka a zadavatelka TD. Hlavně, že vítěz zůstal stejný. :-) Děkujeme.

  • MaTal
    MaTal
    12.01.2023 13:27
    Reaguje na Míla Vildová 12.01.2023 01:11:

    "Všem děkuji, ale tolik chvály čtu a při tom jsem udělala velikou chybu...." - zobrazit celý komentář

    Mílo, velká poklona. Za sebe: Děkuji !!!

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    12.01.2023 15:00

    Mílo, chybu může udělat každý. Podívám-li se na čas, ve kterém jsi celkové hodnocení psala, tak se nedivím. Za změnu mého umístění děkuji, leč krásných fotek - adeptů na bronzovou příčku - bylo dost a jen náhodou to místo padlo mně. Za to díky hodnotitelům.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse