Téma dne "ABSTRAKCE VE FOTOGRAFII"- čtvrtek 5.1.

  • Josef Prachař
    Josef Prachař
    14.12.2022 17:10
    Reaguje na E.B.E 10.12.2022 17:23:

    "O tebe strach nemám :-) ...co to bude tentokrát? ...kočka na plotě už byla...." - zobrazit celý komentář

    Pokud kočka na plotě již byla,tak se nabízí kočka pod plotem.Stalo se to tak že shnilý plot se na ni vyvrátil když lezla nahoru.

  • Jan Schafhauser
    Jan Schafhauser
    27.12.2022 11:07

    To je hezké téma. Jen ten čas...
    Zrovna jsem na cestách, tak třeba něco mobilem vyfotím:)

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    05.01.2023 21:24

    Hezký večer všem, právě jsem musel "diskvalifikovat" několik velmi povedených fotek, jen z důvodu, že byla porušena pravidla. U žádné z fotek, kterou jsem musel smazat, nebylo vypnuté hvězdičkování. V poslední době se zdá, že na toto pravidlo je zapomínáno. Proto na Vás mám otázku a prosím o jasnou odpověď všech soutežících.

    Necháme bodovaní vypnuté se začátkem soutěže a nebo bude na každém, aby si bodování vypnul?

    Raul Zelený se v diskuzi u TD Trojúhelník vyjádřil poměrně jasně. Popsal, jak fungovalo TD v minulosti, soutěžící si bodování vypínali sami. Částně také upozornil na mé pochybení, co se týče mazání soutěžních fotek, které se již nebude opakovat.

    Bodování je možné vypnout. Je ale na Vás, pro jakou možnost se rozhodnete.

    Děkuji za Vaše názory.

  • KáStefi
    KáStefi
    05.01.2023 21:59

    Ja som za vypnutie bodovania v TD. Tak to bývalo v minulosti.

  • casablanca
    casablanca
    05.01.2023 22:30

    Vypnout bodování centrálně by bylo dobré.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    05.01.2023 23:43

    Pokud by bylo možné, centrálně vypínat bodování už při spuštění nového TD, moc by nám to všem pomohlo. Díky moc..

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    06.01.2023 10:23

    Také bych byla pro centrální vypínání bodování. Jeho opomenutím, smazáním fotky a jejím novým vložením jsem tentokrát přišla o možnost vložení své nejlepší fotky.

  • dpryl
    dpryl
    06.01.2023 10:35

    Taky bych uvítal, aby pro TD bylo hvězdičkování automaticky vypnuté (nebo aspoň na vypnuto přednastavené) - obzvlášť když donedávna to tak fungovalo...
    A pokud to v důsledku nějakých změn redakčního systému nejde snadno, přimlouvám se, aby se případy porušení (vesměs neúmyslného) místo diskvalifikace řešily vypnutím hvězdičkování (tipuju, že pro admina bude oboje srovnatelně pracné).

    Když to řeknu surově: vyřazovat kvůli formální chybě, vyvolané vlastně poruchou na straně uživatelského rozhraní pořadatele, mi nepřijde zrovna přívětivé, a obávám se, že v případě dlouhodobějšího přetrvávání bude soutěžící odrazovat od dalších účastí :-(

  • KIV
    KIV
    06.01.2023 14:59

    Rozhodně jsem pro, když to bude trvale nastaveno u každého TD na vypnuté.
    Pokud to tedy půjde udělat na spolehlivé vypnutí vždy a pokaždé, abychom se na to mohli spolehnout... Díky moc.

  • Marie
    Marie
    06.01.2023 17:11

    Jsem též pro vypnutí bodování pro všechny účastníky TD - Bude v tom řád a pořádek.:-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse