Téma dne "ABSTRAKCE VE FOTOGRAFII"- čtvrtek 5.1.

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    07.12.2022 19:21

    Hezký večer všem fotografům,

    přikládám pravidla pro následující TD "ABSTRAKCE VE FOTOGRAFII"

    PRAVIDLA:
    ---------------
    Fotografie mohou být nafoceny od vyhlášení tohoto tématu (tedy ode dneška) až do 5.1. 2023.
    Vkládejte max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky do této galerie s datem pořízení, nejlépe s EXIF daty, a to pouze ve čtvrtek 5.1.2023 od půlnoci do půlnoci. Ještě nezapomenout před uložením fotografie zakázat hodnocení. (jen překliknete na ANO) hodnotí se slovně, bez bodů.

    Hodnoťte snímky ostatních soutěžících, komentujte, poukazujte na chyby a vyzdvihujte klady. V termínu od pátku 6.1. do půlnoci pondělí 9. 1. vyberte tři snímky, které se vám nejvíc líbí a u jedné vaší vložené fotografie zadejte „upravit informace.“ Do popisu fotografie vepište pořadí snímků od prvního po třetí místo následujícím způsobem:
    1. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    2. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    3. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii a nezapomeňte kliknout na „uložit fotografii“, jinak se nic nenačte. Každá fotografie soutěží sama za sebe, body za různé snímky jednoho autora se nesčítají. Snímek, který uvedete na prvním místě, dostává 3 body, druhý 2 body a třetí 1 bod.

    VÍTĚZ = Autor s fotografií celkově na prvním místě, volí nové téma TD a sčítá u něj body. Nové téma s krátkým popiskem napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz a k němu připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu.
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž, která se koná opět první čtvrtek dalšího měsíce.
    ---------------

    Děkuji moc Míle za doplnění pravidel a vyhlášení nového TD.

    Přeji všem dobré světlo.
    Adam

  • casablanca
    casablanca
    08.12.2022 08:29

    TO JE KRÁSNÉ POETICKÉ TÉMA.

  • Festa
    Festa
    08.12.2022 18:06

    Osobně bych to dal do výzvy.
    Na TD mi to připadá hodně "Vyzývavé".
    Osobně si zatím nevím rady. :-)
    Vašek

  • Marie
    Marie
    08.12.2022 20:12

    Mne se to líbí, už mám něco v plánu. :-)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    08.12.2022 22:41
    Reaguje na Festa 08.12.2022 18:06:

    "Osobně bych to dal do výzvy. Na TD mi to připadá hodně "Vyzývavé". Osobně..." - zobrazit celý komentář

    Ono TD je hlavně o výzvě Vašíku, určitě tě něco napadne a když ne, mrkni pro inspiraci na strejdu gůgl. :))

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    08.12.2022 22:44
    Reaguje na Marie 08.12.2022 20:12:

    "Mne se to líbí, už mám něco v plánu. :-)..." - zobrazit celý komentář

    Tak to je dobře Maruško, těším se. :)

  • Festa
    Festa
    09.12.2022 05:00
    Reaguje na Míla Vildová 08.12.2022 22:41:

    "Ono TD je hlavně o výzvě Vašíku, určitě tě něco napadne a když ne, mrkni..." - zobrazit celý komentář

    No právě že jsem koukal. ;-)
    V

  • E.B.E
    E.B.E
    10.12.2022 16:19
    Reaguje na Míla Vildová 08.12.2022 22:41:

    "Ono TD je hlavně o výzvě Vašíku, určitě tě něco napadne a když ne, mrkni..." - zobrazit celý komentář

    Ono TD je hlavně o tom dokázat svou kreativitu, umění ovládat fotoaparát v časové "tísni". Původně v ten samý den (od toho název Téma dne) Někdy je vhodnější si přiznat, že "nic nemám" a nesoutěžit, než vkládat cokoli, vytvořené kdykoli a snažit se to napasovat na zvolené téma tak, jak to tady teď chodí.

  • E.B.E
    E.B.E
    10.12.2022 16:23

    ...každopádně na tohle téma jsem zvědavý obvzlášť. Už vidím ty fotky zvířátek, kde v popisu máme "abstraktně vidět" převtěleného pánečka, zákoutí, kde autor "abstraktně" vidí budoucnost.... :-)

  • KIV
    KIV
    10.12.2022 17:03
    Reaguje na E.B.E 10.12.2022 16:23:

    "...každopádně na tohle téma jsem zvědavý obvzlášť. Už vidím ty fotky..." - zobrazit celý komentář

    O, Romane, děkuji... Taky mě nějak nic nenapadlo, a teď jsi mi docela poradil, zkusím. Jesli máš ještě pár nápověd, uvítám. Dík. :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse