Téma dne "Nůž, nože, nožíky" čtvrtek 5. 12. 2019

• Festa
    Festa
    14.12.2019 19:32
    Reaguje na Helena Macenauerová 14.12.2019 04:29:

"Pripojuji se a vsem moc gratuluji! Jako vzdy se u TD da bavit i jako divak ..." - zobrazit celý komentář

Nápodobně, Helenko. .-)
    V

• Atropina
    Atropina
    17.12.2019 21:38
    Reaguje na Festa 13.12.2019 20:40:

"Přislíbeno je zdražení vody a zbytek se uvidí. :-) V..." - zobrazit celý komentář

No jo já vím, že nás nečeká zas tolik pozitivních změn. Hlavně ze strany našich milých politiků lze veškeré kladné změny vyloučit předem, ale třeba potkám spoustu zajímavých lidí, zvířat, rostlin a nebo přírodních úkazů, které bude zato stát vyfotit. A taky třeba vyhraju ve Sportce to by byla panečku parádní změna :-)

• KIV
    KIV
    17.12.2019 22:52
    Reaguje na Atropina 17.12.2019 21:38:

"No jo já vím, že nás nečeká zas tolik pozitivních změn. Hlavně ze strany..." - zobrazit celý komentář

Copak vyhrát ve sportce, ale jak to nafotit... řekněme že vyhraješ nějaké ty miliony, jak to dáš jako změnu do fotografie, jako nového sporťáka, nový byt, nové letadlo, nový prsten, ale pro lidi to není fotka na téma změna, jen nudné auto, atd.... A s odstavcem vysvětlení pod fotkou, no, nevím, asi by fotka měla mluvit sama... Takže, nějak nevidím, co vůbec nafotit... Možná motýla jak se v prosinci vykukluje... malá naděje je, náš šeřík je v prosinci tedy zatím stále připraven k rozpuku... když budou šeříky, možná budou i motýli... :-)

• Míla.V.
    Míla.V.
    17.12.2019 23:16
    Reaguje na KIV 17.12.2019 22:52:

"Copak vyhrát ve sportce, ale jak to nafotit... řekněme že vyhraješ nějaké..." - zobrazit celý komentář

Změna není zas tak složité téma KIV, představ si třeba jablíčko, krásně červené, jen se zakousnout a kousek dál jedno nahnilé, nebo těsto a vedle pekáč buchet, není to všechno taky změna? ;-)

• jana sedlakova
    jana sedlakova
    18.12.2019 07:21
    Reaguje na Míla.V. 17.12.2019 23:16:

"Změna není zas tak složité téma KIV, představ si třeba jablíčko, krásně..." - zobrazit celý komentář

presne ako píše Míla, je to až veľmi ľahká téma a na každom kroku sú možnosti zachytenia zmeny... možnosti je neúrekom

• Marie
    Marie
    18.12.2019 20:40

Dnes jsem vyfotila TD Změna. Nebylo to těžké... chce to jen nápad ... určitě nevyhraju, ale myslím že to projde...těším se.

• KIV
    KIV
    18.12.2019 23:29

Dobrá, rozumím, a nevyzrazujte dál své nápady... já popřemýšlím... třeba mi to ještě včas dojde... :-) a když ne, dobře mi tak, chytnu se za nos, až budu prohlížet ty vaše... :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace