Téma dne "Nůž, nože, nožíky" čtvrtek 5. 12. 2019

• jana sedlakova
    jana sedlakova
    12.12.2019 11:52

včera doobeda som odoslala mail na redakce@fotoaparat.cz a helena@fotoaparat.cz s požiadavkou založiť nové vlákna vo Fórume / Fotogalérii s textom a fotkou.Treba ešte niečo? neviem koľko to trvá, kým to nahodia... tak prosím chvíľu strpenia...

• Maximus
    Maximus
    12.12.2019 14:30

Gratulujem vitazom....

• Marie
    Marie
    12.12.2019 14:40
    Reaguje na jana sedlakova 12.12.2019 11:52:

"včera doobeda som odoslala mail na redakce@fotoaparat.cz a helena..." - zobrazit celý komentář

V pohodě, nezbývá než čekat... nové vlákno podle mne zakládají admini. ( někdy to trvá docela dlouho) - no napsat nové TD můžeš i sem. To se může - už jsme hodně zvědaví a netrpěliví...:-)

• Míla.V.
    Míla.V.
    12.12.2019 19:35

Gratuluji k vítězství pěkné fotky a chtěla bych poprosit o napsání nového tématu sem na fórum, jsou vánoce, svátky a málo času na net, škoda každého dne, kterého je možno časově využít ještě než se soutěž objeví na novém vlákně FA. Díky.. :)

• jana sedlakova
    jana sedlakova
    12.12.2019 21:14

Téma dňa ,,ZMENA / ZMĚNA,,
    Štvrtok 02.01. 2020

Pozdravujem všetkých účastníkov TD a je mi cťou zadať novú tému, ktorou tentokrát bude : ZMENA / ZMĚNA.
    Zmenou prechádzame denno-denne, či už chcenou alebo nechcenou. Meníme zaužívané, stereotypné a zmenami robíme svet farebnejší a rozmanitý, iný ako doteraz. Čo je to teda zmena?
    - nadobudnutie iných vlastností, spoločenská zmena, zmena počasia, zmena v živote, prevrat, zvrat, premena, chemická reakcia. Je to naozaj široký záber a preto verím, že vo Vašich fotografiách toho bude ešte omnoho viac. Do nového roku Vám prajem len a len pozitívne zmeny a radosť z nich.
    Jana.
    Fotografie vkladajte 02.01.20120 – štvrtok, celých 24 hodín. Nezabudnite, súčasťou je aj Vaše hodnotenie. Hodnotiť môžu iba súťažiaci, tak , že do popisky svojej fotografie napíšu 1-3 miesto. Hodnotiť môžete do 06.01.2020 – 23:59. Potom to všetko zrátam a hádam bude vo víťazovi zmena

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    12.12.2019 22:58

Díky, Jano, za rychlé oznámení tématu. Pěkně jsi to vymyslela, dá nám to zabrat a ukáže, kdo umí. A podobně tobě i ostatním na FA přeji do příštího roku jen dobré změny a samozřejmě všem jen dobré světlo!

• Marie
    Marie
    12.12.2019 23:22
    Reaguje na jana sedlakova 12.12.2019 21:14:

"Téma dňa ,,ZMENA / ZMĚNA,, Štvrtok 02.01. 2020 Pozdravujem všetkých..." - zobrazit celý komentář

Tak pěkné téma - Změna je život. Někdy k lepšímu, jindy k horšímu. Bude to náročné. Děkujeme.

• Atropina
    Atropina
    13.12.2019 02:46

Opožděně gratuluji vítězce a zároveň děkuji všem komu se moje fotky líbily. Bylo mi potěšením a ctí se zůčastnit. Přeji všem co nejklidnější zbytek starého roku a šťastný vstup do toho nového. Těším se samozřejmě i na novou ZMĚNU :-)

• Festa
    Festa
    13.12.2019 20:40
    Reaguje na Atropina 13.12.2019 02:46:

"Opožděně gratuluji vítězce a zároveň děkuji všem komu se moje fotky líbily...." - zobrazit celý komentář

Přislíbeno je zdražení vody a zbytek se uvidí. :-)
    V

• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    14.12.2019 04:29

Pripojuji se a vsem moc gratuluji! Jako vzdy se u TD da bavit i jako divak :))) skvele fotografie a bezvadna atmosfera :) Pozdravuji srdecne z Patagonie, pripadne prosby, prosbicky i problemy piste ted v prosinci Honzovi Pankovi na panek@fotoaparat.cz. Nove tema uz je zalozeno, fotografii vlozi kolegove brzy...Vesele Vanoce a stastny Novy rok :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace