Téma dne "Nůž, nože, nožíky" čtvrtek 5. 12. 2019

• jana sedlakova
    jana sedlakova
    11.12.2019 07:27

Ďakujem! a dobré ráno! nie to ešte nie je téma :) tak som to tu prelistovala od začiatku TD a škrtám, čo bolo.... oslovila som redakciu, keďže založiť vlákno sama asi nemôžem... Ináč mala som tam aj lepšiu fotku :) ale hlas ľudu rozhodol... ešte raz VĎAKA a teším sa !

• Marie
    Marie
    11.12.2019 08:11

Děkuji opět všem účastníkům za pěkné foto- zážitky, gratuluji vítězce Janě a těším se na nové téma, ale to už bude v příštím roce. Marimono - super. :-)

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    11.12.2019 08:35

Velká gratulace vítězce Janě a ostatním na bedně a díky všem za prima zážitky v soutěži. Těším se na to, jaké téma Jana pro příště vymyslí.

• Paveljan
    Paveljan
    11.12.2019 10:20

Gratuluji vítězům a potvrzuji, že rozhodování bylo nesnadné, i mně se sešlo víc finalistů, než se mohlo vejít na bednu.
    Téma bylo super a jen dokázalo, že i na první pohled banální a věcné téma lze uchopit s kreativitou. Také se tu tentokrát dost zřetelně ukázalo, jakou roli hraje nasvícení - může celkem obyčejnou věc povýšit na umělecký objekt, anebo naopak srazit dolů jinak zajímavý nápad. Toť můj postřeh k tomuto TD.
    Díky všem za diskusi nad fotkami a Marimoně za vyhodnocení.

• páleníček
    páleníček
    11.12.2019 11:50

Blahopřeji vítězům a děkuji všem za milé prostředí tohoto "klání"!

• Tomava
    Tomava
    11.12.2019 12:17

Dovolte mi pogratulovat vítězům a poděkovat všem zúčastněným za opět skvělou soutěž. Obě fotografie Jany byly výborné, jenom teď trnu hrůzou (příjemnou), co si na nás vymyslí. A upřímně děkuji Marimoně za vyhodnocení, Tak a teď se těším na nové TD.

• KáStefi
    KáStefi
    11.12.2019 16:13

Blahoželám víťazom a vďaka zá tému a príjemnú zábavu, ktorá okolo súťaže panuje :)

• Festa
    Festa
    11.12.2019 19:27

Pochvala za vyhodnocení, i za umístění a účast všech zúčastněných. V

• veverka135
    veverka135
    11.12.2019 19:44

Gratuluji Janě a samozřejmě i Míle a Atropině. Jejich fotky patřily i k mým favoritům, ale jelikož jsem se neúčastnila, protože jsem byla v lázních, tak jsem jim body poslat nemohla. Jsem zvědavá na příští téma. :))

• Z9
    Z9
    11.12.2019 22:40

Vítězům hip! hip! huráááá! stejně jako všem ostatním, kdo vložili do tohoto TD své fotky a přispěli k pohodové zábavě. Jsem zvědavá, co nám Jana vymyslí jako téma pro první TD nového roku … vidím podle jejího příspěvku, že to vzala "z gruntu", to je na velkou pochvalu!

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace