Téma dne "Račte vstoupit" čtvrtek 7. 11. 2019

  • MSD
    MSD
    08.11.2019 17:34
    Reaguje na E.B.E 08.11.2019 17:28:

    "Ano...tohle nejspíš platí pro lidi jako ty. Dokázat si, že na to "mám" a..." - zobrazit celý komentář

    :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    08.11.2019 17:37
    Reaguje na MSD 08.11.2019 17:34:

    ":-)..." - zobrazit celý komentář

    Upřímně: Máš snad jinej pocit ? Mě to asi tak úsměvný nepřijde. Spíš trapný

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    08.11.2019 17:40
    Reaguje na MSD 08.11.2019 17:25:

    "Naopak. Já chci fotit právě teď! Ale nevadí mi soutěžit proti archivu...." - zobrazit celý komentář

    Ale tuhle možnost máš přece ve všech ostatních soutěžích a ve všech galeriích co najdeš na netu. Tohle vyburcování k činnosti je přece právě v tom daném čase a námětu, pro všechny stejně, pokud by soutěž tedy měla být fér.

  • MSD
    MSD
    08.11.2019 18:11
    Reaguje na E.B.E 08.11.2019 17:37:

    "Upřímně: Máš snad jinej pocit ? Mě to asi tak úsměvný nepřijde. Spíš trapný..." - zobrazit celý komentář

    Ten smajlík patřil laskavému hodnocení mého přístupu.
    Hele, já to neumím brát jako ty. TD (moje závislost, které se neumím zbavit) mi dává příležitost během cca tří týdnů udělat lepší/horší/vastní fotku než na dané téma udělal kdokoli v průběhu posledních cca třiceti let. Velká, krásná výzva!

  • E.B.E
    E.B.E
    08.11.2019 18:12

    Míla to řekla přesně. Pokud by šlo o fotografování, ta možnost je tu vždy. Což mi připomíná všechny ty postavičky poslední dobou, co fotku nevloží, nic a nikoho nehodnotí, vlastně je nezajímá, jestli jsou jejich fotky dostatečně dobrý, ale do každé soutěže se jich přihlásí ?! ...pochybuju, že četli nějaký pravidla a pokud jde o TD, že by to nakonec sečetli a vyhlásili další téma ...což je problém jak víte i stálých nicků. Prostě mi to přijde poslední dobou tak smutný, až se tomu musím smát

  • E.B.E
    E.B.E
    08.11.2019 18:18
    Reaguje na MSD 08.11.2019 18:11:

    "Ten smajlík patřil laskavému hodnocení mého přístupu. Hele, já to neumím..." - zobrazit celý komentář

    Rozumím ti, ale asi chápeš, že není řeč jen o tobě. A nejspíš souhlasíš, že bez pravidel postrádá smysl cokoli, když jde o to najít vítěze. Nemůžeš běžeckej závod dojet na kole a mít dobrej pocit z toho, žes vyhrál. I když si spousta běžců řekne: Není důležitý vyhrát, ale zůčastnit se

  • MSD
    MSD
    08.11.2019 18:38

    Já tomu rozumím. Ale stejně nedokážu vnímat TD jako soutěž! Je to výměna nápadů, názorů, společenská událost, svátek. Stejně jako výzvy "vejce" nebo "sklenka". A to jsem určitě soutěživý typ :-)))

  • KIV
    KIV
    08.11.2019 22:07
    Reaguje na MSD 08.11.2019 18:38:

    "Já tomu rozumím. Ale stejně nedokážu vnímat TD jako soutěž! Je to výměna..." - zobrazit celý komentář

    Ano, přesně tak.
    Je to "akce TD", ne "soutěž TD".
    Stávalo se, že lidi kteří už na portále aktivní nejsou, tak občas zavítali na TD.
    A dokonce se na den TD i "vyndavali" lidé z "Ignore listu"...
    Já se vždycky hlavně snažím dodat (až) tři fotky, kde téma zpracuji úplně odlišným způsobem, to je moje osobní challenge, a jestli k tomu musím sáhnout i do archívu, čert to vzal...
    U akce TD jsou právě důležité ty vzájemné návštěvy, ten pokec pod fotkami v přátelském týmovém prostředí.
    Není to závod, je to opravdu společenská událost, svátek.
    Ráda bych, kdyby to tak bylo i nadále.
    Nevidím důvodu měnit pravidla, jen možná bude časem třeba pomoc s tím sčítáním bodů, ale to je na jinou diskusi.
    Takže asi tak...

  • E.B.E
    E.B.E
    08.11.2019 23:15
    Reaguje na KIV 08.11.2019 22:07:

    "Ano, přesně tak. Je to "akce TD", ne "soutěž TD". Stávalo se, že lidi kteří..." - zobrazit celý komentář

    Je to soutěž. Tak se to všude nazývá, propaguje. Vyhlašuje se vítěz. Co se týká Ignore, návštěv, diskuse... nepřijde ti trapný tohle říct, chovat se slušně v době soutěže a pak už ne ? Ostatně. To, o čem tady mluvím říkám všem. A ne tobě. Je mi jaksi jedno, co stíháš, nebo jak se chováš v době TD a mimo něj. Pokud by se ostatní rozhodli pravidla upřesnit, budou se týkat každýho. Takže i tebe

  • KIV
    KIV
    09.11.2019 01:22

    No, AKCE TD existuje po celou dobu co jsem na FA pod názvem "Akce TD".
    Víc moc než jsem už napsala, ti nenapíšu. Já jsem tu možná tak deset let, a ta akce už běžela nějaký ten rok předtím, než jsem přišla. Takže historii jak vlastně vznikla, kdo byl jejím duševním stvořitelem, to ti bude muset říct někdo z těch, co tu byli v době jejího založení. Myslím že je to akce unikátní a velice speciální, a budu ráda, když bude zachována. Kdo by pravidla měnil, tedy jestli ten co akci TD vymyslel, nebo ti co ji zakládali, nebo někdo jiný to nevím, já bych to ale určitě nebyla, takže nejspíš "ti ostatní", jak píšeš, tedy ty a dva další, zatím, jestli jsem vás dobře spočítala....
    -------------
    A ještě dodávám, že ta změna v kontrole archivnosti nebude tak jednoduchá.
    Uvedu příklad. Zobrazte si fotky TD RV a vemte si poslední dvě fotky.
    --------------
    9.10. Míla vyhlásila nové TD "Račte vstoupit". Vše focené předtím je tedy archivní.
    Foto 467741 - pořízeno 4.10., je tedy archivní. Míla fotku zhodnotila jako nearchivní "Pěkné pomalované dveře, líbí".
    Foto 467739 pořízeno 4.10., tedy archivní foto. Míla k fotce napsala "Hezká".
    Takže, co je archivní?? Focené 5 dní před vyhlášením tématu je nebo není archivní? A jak to a kdo bude kontrolovat? Zařadíte takovou fotku do hodnocení, nebo ji dokážete vyřadit? A co uděláte s fotkami, kde datum pořízení nebude udáno?
    A nepředpokládám, že ten co počítá body u vložených osmdesáti fotek bude chtít ještě kontrolovat u všech fotek kdy byly fotky pořízeny..

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse