Téma dne "Račte vstoupit" čtvrtek 7. 11. 2019

  • MBK fish
    MBK fish
    13.11.2019 13:46

    Připojuji se s gratulací i poděkováním!

  • Paveljan
    Paveljan
    13.11.2019 23:16

    Také se připojuji s gratulací víťězům a s díky za vyhodnocení i vyhlášení nového tématu.
    ***
    K té proběhlé diskusi - možná by stálo za úvahu domluvit s redakcí, aby se o TD nepsalo na facebooku - přeci jen to není klasická soutěž a vyžaduje i trochu aktivnější zapojení při hodnocení, což asi není nic pro některé "instantní" účastníky, kteří si ani nepřečtou pravidla. Ten, kdo si dá "práci" přečíst si něco na FA, najde i informace o TD.

  • RENETA
    RENETA
    14.11.2019 00:56

    Tak jsem si sice říkala, že už sem nevstoupím, ale nakonec mi to nedalo a trochu jsem si početla - potěšila mě snaha vylepšit pravidla, ale musím vás ujistit, že proč sem někdo přijde a pak odejde nebo nepokračuje, nehodnotí, nemusí být zrovna v tom, že chtěl jen přijít a zvítězit! Ale pokud k jeho snímkům někdo vypálí hned negativní (až agresivní) komentáře, tak co by tady asi dále hledal. Já jsem chtěla vyzkoušet a získat zkušenost jak to tady chodí a hned mě to odradilo. Tohohle typu soutěže se už zúčastňovat nebudu, ani by mi nesedla, ale mohou být další, kteří mají podobnou zkušenost a není tedy třeba na vině např. Facebook :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    14.11.2019 08:41
    Reaguje na RENETA 14.11.2019 00:56:

    "Tak jsem si sice říkala, že už sem nevstoupím, ale nakonec mi to nedalo a..." - zobrazit celý komentář

    ...pokud k jeho snímkům někdo vypálí hned negativní (až agresivní) komentáře, tak co by tady asi dále hledal... tohle mě pobavilo :-) Co třeba se z komentářů poučit? Dozvědět se, jak si fotka stojí a jak ji vidí jiní. I když to nemusí znít příjemně. Pravda taková bývá. Chápu, že pro někoho, kdo čeká "oslavné" výkřiky nádhera a ne pravdivý názor na fotku, je asi těžké tu zůstat. Ale od toho tu takovýhle servery jsou.

  • Festa
    Festa
    14.11.2019 13:13
    Reaguje na RENETA 14.11.2019 00:56:

    "Tak jsem si sice říkala, že už sem nevstoupím, ale nakonec mi to nedalo a..." - zobrazit celý komentář

    V soutěži- Česko- Slovensko má talent, apod- je taky hodně soutěžících, s vysokým sebevědomím.
    Někdy jim prostě chybí trocha sebekritiky a soudnosti.
    Ze svého neúspěchu potom obviňují porotu.
    Ale i hvězdy z Hvězdné pěchoty si řeknou, zapracuji na sobě a zkusím to příště.
    Podle některých snažitelů se potom vyrobí soška Hvězdné pěchoty. Viz- JP. .-)
    Je jednoduché si říct, že jsou tu lidé, kteří můj talent nevidí.
    Každý ho v sobě musí najít sám.
    Nakonec koncový konzument je měřítkem našeho snažení.
    Není poptávka a zájem? To o něčem vypovídá.
    Pravda je, že pravda i druhý názor se dá vyjádřit "Kulantněji", než je tu občas vidět. .-)
    Záleží jen na každém, co si z toho vezme.
    Neházej flintu do žita.
    Vašík

  • MR
    MR
    15.11.2019 11:33

    v této galérii jsem už hodně dlouho, nakonec jsem zůstal už jenom tu, jiné v mezidobí skončily (i zahraniční), nebo už mě nebavilo tam své fotky vkládat, když odezva nebyla téměř žádná, jsem proto rád, že zde mohu nakouknout a případně něco vystavit, není totiž úplně samozřejmé, že to tady pořád ještě funguje a docela i žije, važme si toho,
    … a nějaká tak kritika, ta k tomu přece patří, o čem by to bez ní bylo,... NO NI?

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse