Téma dne "Račte vstoupit" čtvrtek 7. 11. 2019

  • Festa
    Festa
    12.11.2019 13:54
    Reaguje na Marie 12.11.2019 10:10:

    "Mílo díky moc. Gratuluji vítězce a také se těším na nové TD. Přinese..." - zobrazit celý komentář

    Změnu v pravidlech nemusí.
    Stačí se zamyslet, co lidi "Mrzí, nebo štve" a podle toho se chovat, pokud to tedy okolnosti dovolí.
    I když by nebylo od věci zařadit pravidlo, kdo vloží- ten i boduje. :-)
    A nebo ještě jedna možnost? Nestěžujme si!
    Vašík

  • Marimona
    Marimona
    12.11.2019 18:55

    Mílo, ty jsi rychlost blesku! :) děkuji za extrémně rychlé vyhodnocení tobě i Karle a blahopřeji všem zúčastněným, bylo to zvláštní, divoké TD, takové, jaké jsme si ho vytvořili.... nu dobrá, mám něco v hlavě a hodím to dnes večer do stroje :) i nějaká pravidla se tam objeví.... no panic :)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    12.11.2019 19:04
    Reaguje na Marie 12.11.2019 10:10:

    "Mílo díky moc. Gratuluji vítězce a také se těším na nové TD. Přinese..." - zobrazit celý komentář

    Vypadá to že ne, Maruško. Nedošlo ani k nějakému hlasování, což mohlo být řešením, ale i tak ta bouřlivá diskuze k tématu byla docela prospěšná. Hodně se mi zamlouvá věta Raula. "Podle mě se stalo dobrým zvykem uvádět informaci o tom, že se jedná o archivní fotku, pod názvem fotky. To by se mělo stát (psaným, či nepsaným) pravidlem."
    Ano, určitě by ubylo, různých poznámek v diskuzi pod fotkou a možná i archivních fotek.
    Jako nejúčelnější radu vnímám tohle: viz digobraz.
    "S dalším „archívuvzdorným“ opatřením mířím na vyhlašovatele témat. Volte téma více konkrétnější. Přijde mi, že právě snaha o co nejkreativnější znění tématu často přispěje k tomu, že na něj lze napasovat téměř cokoliv. A to „cokoliv“ se v archívu vždycky najde. :-) Tento názor je ostatně v souladu s názorem zakladatele TD - Pavlem Petruškou."
    Ten příklad s krabicemi mi otevřel oči, ano bezva námět na téměř nemožnost používat archiv, děkuji.

  • Marimona
    Marimona
    12.11.2019 20:06

    Milí všichni, nějak tady ¨občas¨ do sebe dost řežeme a jsme na ostří nože, to mně mrzí ale také inspirovalo ke konkrétnímu, říznému tématu... tak pojďte, kdo máte chuť a čas, pro Vás nové TD zní: Nůž, nože, nožíky... nůž může ublížit, vzít život, ale taky ho zachránit. Nůž může tvořit krásné věci, být pomocníkem při realizaci labužnických děl, ale také součástí bojového umění... pojďte zašermovat nožem trochu jinak, než jak se to teď tady děje...
    A trocha pravidel pro toto TD:
    - opravdu, prosím, o aktuální fotky a archivní jen ve vyjímečných případech jedná-li se o jedinečnou fotografii
    - jestli použijete archivní fotku, uveďte tak prosím informaci o tom, že fotka je archivní - má stále šanci, je-li dobrá :)
    - nehodnoďte sami sebe, je to ¨malicherné¨a ničemu a nikomu tím neprospějete, hlavně ne sami sobě
    - pokud se rozhodnete do hry zapojit, hodnoďte ostatní a nezůstaňte laxní - je to hra, je to tradice, dejte šanci druhým radovat se z Vašeho hodnocení anebo se z něho poučit

    Snad jsem na nic nezapomněla a vzala v potaz přání ostatních, kteří si přejí změny TD pravidel.

    Jdu to poslat do redakce. Mějte se fajn!
    Ivana alias Marimona

  • Marie
    Marie
    12.11.2019 20:36

    Hezké téma, i když možná bude trochu děsivé - hororové. Určitě v archivu nic nemám. :-) DÍKY !

  • Marimona
    Marimona
    12.11.2019 20:58
    Reaguje na Marie 12.11.2019 20:36:

    "Hezké téma, i když možná bude trochu děsivé - hororové. Určitě v archivu..." - zobrazit celý komentář

    :) doufám, že v archívu nkdo nic nemá :) tak dobrou zábavu....

  • Tomava
    Tomava
    12.11.2019 21:48

    Díky Marimoně/Ivaně za krásné, byť trochu militantní téma. K tomu nic v archivu nemám, tak budu muset přemýšlet. Už se těším (jenom mi kazí trochu radost, že 1. čtvrtek v prosinci je 5., kdy chodí nadělovat Mikuláš a já mám abonmá ČF, tak se ke všemu dostanu až v noci).

  • Z9
    Z9
    13.11.2019 00:12
    Reaguje na Marimona 12.11.2019 20:58:

    ":) doufám, že v archívu nkdo nic nemá :) tak dobrou zábavu......." - zobrazit celý komentář

    ale má … ještě bych nějakou podobnou našla :-)
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/451573/?page=54e79839c231b9bafa94437b52bccc61 … to byly časy
    Ivano fajn téma, kdybych do toho šla, slibuju, že určitě "ulovím" něco aktuálního!

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    13.11.2019 01:30
    Reaguje na Marimona 12.11.2019 20:06:

    "Milí všichni, nějak tady ¨občas¨ do sebe dost řežeme a jsme na ostří nože,..." - zobrazit celý komentář

    Vybrala jsi dobré téma, to nebude tak jednoduché, líbí se mi, je fajn. :-) Díky..

  • KIV
    KIV
    13.11.2019 02:02

    Gratuluji vítězce a poděkování Míle a Karle za sčítání.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse