Jak se fotografují volavky

  • Martin Švarc 2
    Martin Švarc 2
    13.04.2007 12:37

    K volavkám jsem se ještě nedostal, tohle je ale výborná inspirace, paráda.

  • Petr Bambousek SulaSula.com
    Petr Bambousek SulaSula.com
    13.04.2007 13:22

    Ahoj Ondro, moc prima článek ! Pro volavky mám taky slabost, ale ty naše jsou opravdu bázlivý. Špatný pohyb a volavka je v tahu :-)

  • Petr Wroblowský
    Petr Wroblowský
    13.04.2007 13:33

    Oblast Jistebnických rybníků je rovněž lokalitou těchto skvostů. Letos v zimě tady byla dvě hejna, z nichž to větší čítalo kolem 40 kusů. Jedná se převážně volavku šedou, ale už se zde objevila i volavka bílá. Leč něco ulovit objektivem je opravdu kumšt. Nástává období hnízdění a to je přece jen trochu větší šance, protože hnízdo opouštějí jen nerady.

  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    13.04.2007 15:48

    Velice povedeny clanek a fotecky jedna basen.

  • Libor T.
    Libor T.
    13.04.2007 21:33

    Pěkný, zajímavý a velmi poučný článek.

  • Zdeněk Ondrášek
    Zdeněk Ondrášek
    14.04.2007 20:38

    výjimečné snímky, výjimečný fotograf! Dík a hodně štěstí na další krásné snímky!
    Zdeněk - dady

  • pierre_
    pierre_
    17.04.2007 20:44

    vynikajici clanek a dokonale fotky! mockrat diky

  • www.DuPe.sk
    www.DuPe.sk
    21.04.2007 17:47

    ..skvelý článok..super foto..Gratulujem a prajem hodne "mokrých kolen" a super fotek :o))

  • LB.666
    LB.666
    10.06.2007 14:19

    ahoj
    dělám na povrchovém dole a rekultivace zahlazující stopy těžby na něj logicky přímo navazuje
    jezdíme tedy kolem uměle vytvořených velkych a malých vodních ploch na kterých se dají vidět i zmiňované volavky
    koupil jsem zrcadlovku a z již dříve používaného objektivu mi čip dslr udělal ohnisko 120-600
    řekl jsem si že mi nic nebrání abych se stavěl ve svém volnu při východu nebo západu slunce a pořídil neméně atraktivní fotečku
    samozřejmě jsem se vrátil s prázdnou a uvědomil si že si víc musím vážit každé trochu dobré fotky protože mi došlo že už jen vidět je s foťákem v ruce je umění natož lapit je do paměťové karty
    za tento článek který mi dal mnoho odpovědí na u mne vzniklé nové otazníky mnohokrát dík

  • Zdeněk Ondrášek
    Zdeněk Ondrášek
    09.08.2007 22:19

    Skvělé a pravdivé!
    dady

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse