Fotoexpedice Skotsko 2018 s FotoInstitut.cz

• Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    15.09.2018 00:29
    Reaguje na Z9 15.09.2018 00:13:

"Dobrý večer, pane Pánku, vidím sice, že jste už diskusi šťastně uzavřel,..." - zobrazit celý komentář

Dobrý večer,
    děkuji za komentář. Vůbec nic jsem nenamítal vůči obsahu jejího komentáře, šlo mi spíše o formu . Ta je mírně urážející a toto urážení se vztahuje i na autora článku. Pokud by své myšlenky formovala věcně jako Vy, vůbec nic bych nenamítal. Vizte citaci: "A v tomto případě by šel komentář určitě napsat tak, aby vyzněl lépe a aby lehce nepříjemný ironický podtón nahradila hezká věcná kritika."
    Vy jste se vyjádřila hezky, nikoho jste neurazila a navíc s Vámi souhlasím. Nejde o nic jako obranu klienta, pouze zde chceme v diskuzi udržovat čisté prostředí bez urážek. Přeci zde nechceme kritikou někoho urážet, ale věcnou kritikou mu pomoct se zdokonalit :-)

• Marimona
    Marimona
    15.09.2018 15:32

Dobrý den, pane Pánku, se vší úctou, Vaše reakce působí poměrně úsměvně a dětinsky - přemýšlím, jak asi vypadá tzv ¨hezká kritika¨, a jaké jsou její meze? Možná bych to pochopila v mateřské školce, nikoliv na fotografickém portálu. Nevím, jaký tým se ¨skrývá¨za týmem redakce, člověk nemusí být novinář aby pochopil ironii nebo devalvující záměr. Atˇčtu komentář Dany jakkoliv, nic devalvujícího krom nabídky ¨jiných cest a vnímání¨na něm nevidím a pana autora článku, ačkoliv ho neznám, to nijak v mých očích nedehonestuje. Pokud budete chtít vidět ¨nehezkou kritiku¨a urážky za každým rohem, tak je opravdu uvidíte. Pak se to také může svrhnout k honu na čarodějnice...ale my jsme ve 21. století, tak snad to asi nedopustíme... Díky a s pozdravem, Ivana Conceicao

• Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    15.09.2018 18:48
    Reaguje na Marimona 15.09.2018 15:32:

"Dobrý den, pane Pánku, se vší úctou, Vaše reakce působí poměrně úsměvně a..." - zobrazit celý komentář

Dobrý den, to je Váš názor, já jej budu respektovat, takže k němu jen dodám, že jej nesdílím.
    V redakci jsme zavedli přísnější pravidla v diskuzi, jelikož si část čtenářů stěžovala na urážení, nepěknou mluvu na fóru a podobně, a pokud to nebudeme dodržovat důsledně a u všech, nic se nespraví. Takže jakékoliv urážení chceme zkrátka omezit. Hranice urážení je u každého jiná - co je pro jednoho urážka, pro druhého urážka není, ale v redakci jsme se shodli, že tohle je na hraně (Danu jsem jen slušně požádal o mírnější podtón). Že to Vy vnímáte jinak, budeme respektovat, ale prosíme o respektování i našeho názoru, děkujeme :-)

• MSD
    MSD
    15.09.2018 21:25

"Hezká věcná kritika" mi sice zní poněkud podivně, ale přesto zastávám názor redakce.

• Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    15.09.2018 21:59
    Reaguje na MSD 15.09.2018 21:25:

""Hezká věcná kritika" mi sice zní poněkud podivně, ale přesto zastávám..." - zobrazit celý komentář

Uznávám, že volba slov mohla být lepší, ale myslím, že všichni chápeme jejich význam. Děkujeme za podporu :-)

• Vladobrun
    Vladobrun
    17.09.2018 18:39

Vážení diskutující, možná vás to překvapí ale komentář Dany K. Se mě nijak nedotkl. V podstatě s ní souhlasím a její poznámka je relevantní. Jen míří trochu vedle. Fotoinstitut nabídl organizovaný “zájezd”, já jsem nabídku přijal i s tím vědomím, že nejedeme tvořit umění ani objevovat zcela nové pohledy na svět. Jak jsem uvedl v článku, pro mě má taková akce i jiné hodnoty. Jako klient jsem spokojen, své cíle jsem si splnil a má očekávání byla naplněna. Nemám ambice být vrcholným Fotografem, je to moje hobby, dělám to pro radost a to mi stačí. Pro někoho je to možná málo ale to je jeho problém. Každopádně děkuji, že jste si to přečetli.

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace