PROSBA O ZMĚNY - doplnění

  • xxxxxx
    xxxxxx
    12.08.2018 18:33
    Reaguje na MSD 12.08.2018 18:23:

    "Povšimněte si, prosím: popřáli jsme si před 17:00 a mohlo to skončit...." - zobrazit celý komentář

    Aby bylo jasno, pořál jsem Vám hezkou neděli s užíváním si toho, že jste mě dostal...nebo co jste to psal :) ,,,no co už...no a to ostatní je fakt směšné tyhle argumenty. Zvláště, když si vezmeme, že Vy sám se se slovníkem moc nepářete. Mimochodem slovo paranoidní jsem vzal spět. No a i schizofrenní mi nějak na toho vašeho pomocníka wikiho nějak nepasuje. Souvislost s uzamčeným a tímto vláknem Vám evidentně nedochází. No a za fotku Vás pochválit nemohu.

  • Festa
    Festa
    12.08.2018 18:47
    Reaguje na Josef Prachař 12.08.2018 15:55:

    "Ty jsi to ted' strašně zdramatizoval Václave.Vidím že aspiruješ na šanci..." - zobrazit celý komentář

    Josefe. Myslim si, že tato diskuze se měla týkát úpravy komentářů. Ne kvalitou vkladaných fotografií a komentářů pod nimi. Ve kterou se to změnilo. V

  • Josef Prachař
    Josef Prachař
    13.08.2018 15:22
    Reaguje na Festa 12.08.2018 18:47:

    "Josefe. Myslim si, že tato diskuze se měla týkát úpravy komentářů. Ne..." - zobrazit celý komentář

    Nezapomeň Václave že čím delší je cesta tím více odboček se na ni napojuje a z ní vychází takže ti kteří směřovali původně za určitým cílem díky těmto odbočkám zabloudili a ztratili původní směr.To stejné platí i pro toto vlákno.

  • Festa
    Festa
    13.08.2018 18:37
    Reaguje na Josef Prachař 13.08.2018 15:22:

    "Nezapomeň Václave že čím delší je cesta tím více odboček se na ni napojuje..." - zobrazit celý komentář

    Josefe, když jsme tedy došli až sem, tak jsem rád, že jste se taky připojil do diskuze. Podle všeho se mi zdá, že jsou tu velké názorové rozdíly.
    Možná vlivem horka a bezsrážkového počasí, vznikla tato "Bouřka" .
    Proto učiním toto-
    "Omlouvám se všem, které jsem kdy naštval, (popř. pardon nasr.l).
    Neznamená to však, že bych si za svými střelenými komenty a názory nestál.
    Budu se i nadále rád dívat na povedené fotky , těch, ke kterým nemohu psát komentáře, hodnocení.
    Jak napsal xxxxxx, ve světě se děje příkoří, které nikoho nezajímá a my se tady hádáme kvůli, s prominutím, blbostem.
    Husa zakejhala naposledy.
    Redakci a všem na FA přeji, aby ....však víte co.
    Vašík

  • E.B.E
    E.B.E
    27.08.2018 13:31

    Ještě mě s dovolením napadlo, jestli by nešlo vkládat i běžné fotky anonymně. Člověk by se občas rád dozvěděl, jak jeho dílo vidí ostatní, aniž znají autora. Což je zde velká překážka

  • Eby
    Eby
    27.08.2018 14:11
    Reaguje na E.B.E 27.08.2018 13:31:

    "Ještě mě s dovolením napadlo, jestli by nešlo vkládat i běžné fotky..." - zobrazit celý komentář

    Myslím, že by to nepomohlo. Lidé neradi píší. V jiné galerii 48 hodin nevíš, kdo je autor fotografie, a také tam lidé nepíší. Jukni se tam a uvidíš sám. :-))

  • E.B.E
    E.B.E
    27.08.2018 14:49
    Reaguje na Eby 27.08.2018 14:11:

    "Myslím, že by to nepomohlo. Lidé neradi píší. V jiné galerii 48 hodin nevíš..." - zobrazit celý komentář

    Já netvrdím, že není jiná doba...ale taky vím, že "někdo k někomu" ze zásady nezajde a naopak. Prostě by mě zajímal výsledek

  • Petr52
    Petr52
    27.08.2018 21:05
    Reaguje na E.B.E 27.08.2018 13:31:

    "Ještě mě s dovolením napadlo, jestli by nešlo vkládat i běžné fotky..." - zobrazit celý komentář

    Před časem jsem na to dokonce založil vlákno, stojím si za tím , že by to úrovni této galerie jenom prospělo, ale neuspěl jsem.Zde prostě se hodnotí podle toho , kdo je koho kamarád.

  • Karel Návrat AFIAP
    Karel Návrat AFIAP
    27.08.2018 21:06
    Reaguje na Eby 27.08.2018 14:11:

    "Myslím, že by to nepomohlo. Lidé neradi píší. V jiné galerii 48 hodin nevíš..." - zobrazit celý komentář

    nema smysl publikovat bez jména stačí se podívat na galerii fotoaparát .cz a na nejmenované galerii kde jméno taji 48 hodin je víc jak polovina fotek které jsou publikované na tomto webu a pak si přiděluji body.

  • E.B.E
    E.B.E
    27.08.2018 21:13
    Reaguje na Petr52 27.08.2018 21:05:

    "Před časem jsem na to dokonce založil vlákno, stojím si za tím , že by to..." - zobrazit celý komentář

    Chápu ...už když jsem to psal, mi přišlo naivní čekat, že to vůbec bude někdo kompetentní číst :-) ...ale zkusil jsem to :-)

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse