PROSBA O ZMĚNY - doplnění

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    Autor
    12.08.2018 16:58
    Reaguje na MSD 12.08.2018 16:49:

    "Jsem pořád dobrý! Dostal jsem vás. Teď už jste úplně mimo mísu :-))) Ale..." - zobrazit celý komentář

    Ne, určitě ne... je mi sice líto, že si nerozumí dva lidé, které mám moc ráda, a jejichž fotky mám ráda, ale jinak, než diskusí se to vyřešit nedá - i když tím řešením třeba bude jen "v tomhle se prostě neshodneme".
    Vždycky jsem ctila zásadu (mylně připisovanou Voltairovi): "Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale do posledního dechu budu bránit vaše právo to říct."

  • xxxxxx
    xxxxxx
    12.08.2018 17:00
    Reaguje na MSD 12.08.2018 16:49:

    "Jsem pořád dobrý! Dostal jsem vás. Teď už jste úplně mimo mísu :-))) Ale..." - zobrazit celý komentář

    Když myslíte...tak si tu užívejte. A to kde berete tu jistotu, že Vaše potřeby jsou nutně dobré i pro všechny ostatní, to mi už ani nemusíte psát...

  • MSD
    MSD
    12.08.2018 17:12
    Reaguje na Dana Kovaľová 12.08.2018 16:58:

    "Ne, určitě ne... je mi sice líto, že si nerozumí dva lidé, které mám moc..." - zobrazit celý komentář

    Ale ano. Já také s touto zásadou souhlasím. Ale je tam "říct", ne opakovat do nekonečna bez nových argumentů, zato stále vulgárněji. Kdyby byla sebemenší šance, že se diskuzí dobereme k většinovému názoru, musí diskuze pokračovat. Ale když jsou rozdílná stanoviska zabetonovaná ve svých pozicích, rostou emoce a klesá racionalita, prostě to ztrácí smysl. A tato diskuze (jak píšeš) ukázala, že v tomhle se neshodneme. Takže řešení k úvodnímu návrhu tohoto vlákna bylo dosaženo.

    To nic nemění na tom, že si tvých názorů vážím a tvé fotky mám také rád:-)

    Já mám rád i fotky páně Vrážela, akorát on všechno bere moc osobně :-)))

  • xxxxxx
    xxxxxx
    12.08.2018 17:28
    Reaguje na MSD 12.08.2018 17:12:

    "Ale ano. Já také s touto zásadou souhlasím. Ale je tam "říct", ne opakovat..." - zobrazit celý komentář

    Můžete více rozebrat to o vulgárnosti ? nejlépe na příkladech ?

  • Stanislav Souček
    Stanislav Souček
    12.08.2018 17:32

    Že vás to baví. :-/ Kdybyste raději vzali foťák a šli fotit.

  • xxxxxx
    xxxxxx
    12.08.2018 17:41
    Reaguje na Stanislav Souček 12.08.2018 17:32:

    "Že vás to baví. :-/ Kdybyste raději vzali foťák a šli fotit...." - zobrazit celý komentář

    Tak někdo musí i to kvantum fotek zpracovat...a relax není k zahození :)

  • MSD
    MSD
    12.08.2018 18:02
    Reaguje na xxxxxx 12.08.2018 17:28:

    "Můžete více rozebrat to o vulgárnosti ? nejlépe na příkladech ?..." - zobrazit celý komentář

    Proč mě pořád provokujete, když už jsme si popřáli phodovou neděli. Vždyť mi ji kazíte. Dle ABZ.CZ; slovník cizích slov je:

    "Pojem vulgární - Slovo: vulgární
    Význam:
    • hrubý, sprostý
    • všední, obyčejný
    • lidový
    • nesprávně zjednodušující"

    Takže, chcete-li příklady, přečtěte si své dnešní příspěvky :-)

  • xxxxxx
    xxxxxx
    12.08.2018 18:06
    Reaguje na MSD 12.08.2018 18:02:

    "Proč mě pořád provokujete, když už jsme si popřáli phodovou neděli. Vždyť..." - zobrazit celý komentář

    Popřejeme si neděli a stéjně máte o mě potřebu psát
    A pořád vytáčky...konkrétně ty vulgárnosti kvůli kterým chcete i tohle vlákno nechat uzamknout ? A chápu-li dobře tak tu tedy vulgární jsem já?

  • MSD
    MSD
    12.08.2018 18:23

    Povšimněte si, prosím: popřáli jsme si před 17:00 a mohlo to skončit.
    Přesto jste na mně vznesl dotaz již v 17:00 (kde beru jistotu) a další dotaz v 17:28.
    Jenom ze slušnosti odpovídám na váš dotaz.
    Víte, já jsem velmi, velmi jemný člověk - viz https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/450083/?page=336088e34db150558122a2dc5fba87ae. Já jako hrubost chápu téměř vše, čím jste mě dnes počastoval. Vynikají výrazy "paranoidní" a "schizofrenní". Takže tentokrát chápete dobře. Pro mně jste vulgární!
    Doufám, že vás moje odpověď uspokojila a dnes se již můžeme věnovat něčemu užitečnějšímu.

  • MSD
    MSD
    12.08.2018 18:30

    Dano pomoz!!! Požádej, ať uzavřou toto vlákno. Ten člověk se totálně znemožní. Je mi to líto!

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse