PROSBA O ZMĚNY - doplnění

  • xxxxxx
    xxxxxx
    11.08.2018 08:09
    Reaguje na fialový poustevník 11.08.2018 08:08:

    "Já se dnes jen ptám : Čím to je ?..." - zobrazit celý komentář

    A ptát se není tlachat ?

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    11.08.2018 08:18

    Ptát je - se ptát … Čím to je ? Já tu dlouho ,, tlachat " nebudu … Až mi někdo odpoví na otázku ,, Čím to je " ? opět zmizím . Dál budu sledovat nejen fotky … A až mi nebude něco jasné - např. otázky okolo lidské blbosti opět se zeptám - čím to je ?

  • xxxxxx
    xxxxxx
    11.08.2018 08:25
    Reaguje na fialový poustevník 11.08.2018 08:18:

    "Ptát je - se ptát … Čím to je ? Já tu dlouho ,, tlachat " nebudu … Až mi..." - zobrazit celý komentář

    Podívejte se, to co tu napsala paní Dana dává jasný smysl. A bylo to vyvolano něčí myslím hloupou reakcí, nebo nereakcí.

  • E.B.E
    E.B.E
    11.08.2018 09:15
    Reaguje na Dana Kovaľová 11.08.2018 05:43:

    "X - úplně zrušit možnost měnit komentáře. Původní argumentu zněl, že budou..." - zobrazit celý komentář

    Myslím, že se mi občas hodilo opravit svůj příspěvek z hlediska gramatického. Ale určitě se bez toho obejdu, stejně jako bez IL. No nemyslím, že by se obdobný požadavek setkal s pochopením většiny

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    Autor
    11.08.2018 12:11
    Reaguje na E.B.E 11.08.2018 09:15:

    "Myslím, že se mi občas hodilo opravit svůj příspěvek z hlediska..." - zobrazit celý komentář

    samozřejmě, protože je přece tak lákavé mít možnost odvolávat, co jsem odvolal, a slibovat, co jsem slíbil...

  • Josef Prachař
    Josef Prachař
    11.08.2018 18:21

    Vážení ano, V některé z diskusí jsem zaznamenal postesknutí že tento portál odchází do kytek.Nemyslím si to.Přes to si myslím že stránka potřebuje progresivní úpravu.Vadí mi tady že stránka slouží jako odkladiště nesmírného množství fotek ke kterým se s odstupem času již stejně nikdo nevrátí ani jejich autoři, je to jako se starými novinami.Máte jich plnou zásuvku ale číst je již nikdo nebude, nakonec se vyhodí. Myslím si proto že každý uživatel by měl mít možnost ve své galerii instalovat nanejvýš třicet fotografií.Pokud by vložil další, tak by mu stránka automaticky smazala tu nejstarší.Pokud by autor nechtěl zrovna o tuto fotku přijít,tak by vlastní pílí před vložením nové fotky našel ve své galerii nějakou která již není aktuální a smazal by ji sám.Fotku kterou by mu stránka smazala by mohl instalovat znovu ale zase by pro ni musel nalézt místo smazáním některé jiné,horší.Tímto způsobem by bylo zajištěno že v těchto třiceti fotkách autora by byly jen jeho nejlepší snímky a na stránce se nebude skladovat fotografický balast.Já sám tuto metodu uplatňuji od začátku a jsem s ní spokojen.Hlídání počtu snímků by ovšem musela dělat stránka automaticky protože- že to budou dělat samotní autoří dobrovolně je málo pravděpodobné.Tímto opatřením by se dost narovnalo prostředí tady které dosud umožňuje různé podloudné praktiky zejména v hodnocení fotek.Tak by měl každý autor v galerii vždy jen nejvýše třicet nejnovějších fotek a hodnocení z dřívějška by se již nezapočítávalo. Z nynějších bodových tisícátníků by se stali stovkaři přes které by byl dobrý přehled.

  • KIV
    KIV
    11.08.2018 19:29
    Reaguje na Josef Prachař 11.08.2018 18:21:

    "Vážení ano, V některé z diskusí jsem zaznamenal postesknutí že tento portál..." - zobrazit celý komentář

    Ano. A pokud možno by to měli být jen současní televizní hlasatelé a na televizi zásadně s DVBT2, ty starší rozhodně vyřadit. Takže 30 fotek bude víc než stačit... :-)

  • Festa
    Festa
    11.08.2018 20:18
    Reaguje na Josef Prachař 11.08.2018 18:21:

    "Vážení ano, V některé z diskusí jsem zaznamenal postesknutí že tento portál..." - zobrazit celý komentář

    Josefe, pokud vyberu svých 30 nejlepších fotek, tak sebekriticky musím říct, že to stejně bude fotografický balast. Ještě využijí možnost úpravy, jediné bych si taky založil FB profil, kam bych mohl to smetí vysypat.
    A husa zakejhala podruhé.

  • KIV
    KIV
    11.08.2018 20:58
    Reaguje na Josef Prachař 11.08.2018 18:21:

    "Vážení ano, V některé z diskusí jsem zaznamenal postesknutí že tento portál..." - zobrazit celý komentář

    Tak aby bylo jasno, naprosto nesouhlasím.
    Pokud někdo fotí třeba takhle, pak mu děkuji za každou zde vloženou a v jeho galerii ponechanou fotku, protože to jsou fotky, ke kterým se ráda budu vracet, obdivovat práci se světlem, a učit se jen jejich prohlížením:
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/lide/11489/fotografie/
    A je jich tu víc, kde se ráda procházím, viz třeba některé mé sledované...

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    11.08.2018 21:13
    Reaguje na Festa 11.08.2018 20:18:

    "Josefe, pokud vyberu svých 30 nejlepších fotek, tak sebekriticky musím říct..." - zobrazit celý komentář

    Jo jo - čím to je - čím to je … že je to tu samý ,, balast " - čím to je že se mnohdy víc kecá než fotí - čím to je že v naprosté většině se po administraci chtějí naprosté pitomosti - čím to je že se např. po administraci nechce aby někdo zde měl ´jmenovaných 30 fotek - pokud těchto 30 bude za něco stát a někdo třeba jen 1 - pokud bude ta jedna za něco stát a pokud někdo těch co obstojí má více - dělají čest jemu i celé galerii - proč tyto práce trvale - nebo dlouhou dobu nepředvádět ? Víte čím to je že jsem se rozhodl takto se po dlouhé době projevit ? Inu dobrá - poslyšte tedy čím to je . Jako mladý kluk v mladém kolektivu já nebo ti ostatní okolo mě udělali něco - nebo řekli něco co bylo hodně pitomé . Tehdejší kolektiv mimo jiné zareagoval že mimo jiné konstatoval - ,, Je blbej jako pumpa na seno . " Pumpa na seno - to bylo to hlavní blbé z té doby … Včera toto zařízení bylo vysoce překonáno - a to skutečnou vodní ruční pumpou ve křoví . Když jsem toto dílo uviděl - řekl jsem si - nelze nereagovat. Zvláště když jeho autor patří ke zdejším největším kritikům , radilům a myslím i strážcům ,, dobré " dig. fotografie . Vždy jsem si kladl otázku - Čím to je že tento - ,, autor " nefotí , rád se prezentuje všelikými úvahami na daná témata - a když náhodou nabídne obrázek je horší než Kim Čong Un - ať na obrázku nebo snad i ve skutečnosti - čím to je že tento renomovaný ,, autor " nabídne horší foto než je ,, Pumpa na seno " . Ano přátelé i moji nepřátelé - otázka je stále 1 - Čím to je ? Odpovědí může být nekonečně mnoho … Takže administrátore ! Čím to je že … zkrátka a dobře … Čím to je … Děkuji za pozornost.

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse