Nejlepší fotografie z galerie za rok 2017

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    21.01.2018 22:05

    Čekám, kdy to někdo mocný všemocný zas zamče :)) a tím vám zde opět zavře papuly...
    Těm, jež mají někoho na černé listině, bych nepovolila zúčastňovat se soutěží... i když to by se asi dalo obejít. Chytrolíni by si všechny odblokovali, vložili fotku a zas zablokovali :)) jak to běžně dělají, když chtějí zlostně někomu plivnout pod fotku... Jsem prostě pořád proti používání této vymoženosti... Ale fa nikdy BList (pěkná zkratka, díky za ni Festo) nezruší. Uvítala bych, kdyby se v profilech uživatelů objevoval seznam jimi ignorovaných i to, kdo naopak ignoruje je.

  • E.B.E
    E.B.E
    21.01.2018 22:09

    ...to sem se chtěl zeptat. Dá se tu zjistit, kdo všechno mě má na BL? ..abych zbytečně netvíral fotky , ke kterým nesmím. Dotaz na Adminy

  • MSD
    MSD
    21.01.2018 22:10
    Reaguje na Festa 21.01.2018 21:35:

    ""Milý" :-) Romane. Co se týká BListu. Asi si vzpomeneš na velkou diskuzi,..." - zobrazit celý komentář

    Mně se ta myšlenka líbí. Dal jsem obrázek (fotky neumím, dělám obrázky) na veřejný prostor. Abych slyšel názory ostatních a aby se z toho mohli poučit i ostatní. Chci všechny názory, tedy i kritické, pokud jsou slušné a věcné. Když mám pocit, že mě někdo jenom bezdůvodně uráží, nahlásím ho adminovi se žádostí o zařazení na BL. Já nejsem objektivní, admin ano. On to posoudí a rozhodne o BL. To se mi opravdu líbí :-)

  • Festa
    Festa
    21.01.2018 22:37
    Reaguje na MSD 21.01.2018 22:10:

    "Mně se ta myšlenka líbí. Dal jsem obrázek (fotky neumím, dělám obrázky) na..." - zobrazit celý komentář

    Fotka se pořizuje fotoaparátem, obrázek se kreslí nebo maluje.
    A promiň, tak hezky určitě malovat nedovedeš. :-)
    A k tématu. Klidně by to tak mohlo být, neříkám. A koukám, že se zde setkávají osoby z minulé diskuze.
    Uvidíme, zda se toho v redakci chytnou. Stejně s novými lidmi by mohli přijít i nová pravidla. V

  • Festa
    Festa
    21.01.2018 22:39
    Reaguje na Lenka Strnadová 21.01.2018 22:05:

    "Čekám, kdy to někdo mocný všemocný zas zamče :)) a tím vám zde opět zavře..." - zobrazit celý komentář

    Proti plivnutí je možné zablokovat blokovatele.
    A není za co. :-) V

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    21.01.2018 23:04
    Reaguje na Festa 21.01.2018 22:39:

    "Proti plivnutí je možné zablokovat blokovatele. A není za co. :-) V..." - zobrazit celý komentář

    Jo, pro někoho by to bylo řešením, ne pro mě, co jsem proti :))

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    21.01.2018 23:08
    Reaguje na E.B.E 21.01.2018 22:09:

    "...to sem se chtěl zeptat. Dá se tu zjistit, kdo všechno mě má na BL? ...." - zobrazit celý komentář

    Nedá a když jsem o to jako o spoustu dalších požadavků prosila, nebylo mi nikdy odpovězeno...

  • E.B.E
    E.B.E
    25.01.2018 16:50

    Admin: Byla by slušnost alespoň chlapsky říct, vaše podněty a dotazy nás nezajímají . Díky :-(

  • Taky..
    Taky..
    26.01.2018 12:03

    Pštrosi s hlavou v písku nejen nevidí, ale také neslyší. Musíte počkat, až ji vyndají...

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    26.01.2018 13:33

    Opět ticho po pěšině... tak se nám tu vykecali, že?... možná to ani nikdo nečetl...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse