Nejlepší fotografie z galerie za rok 2017

• Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    17.01.2018 08:30

Kromě tuctových a nezáživných... občas i nekvalitních fotek jste vybrali i dobré snímky...

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    17.01.2018 09:00

kategorie: REPOTÁŽ ;o)

• E.B.E
    E.B.E
    17.01.2018 17:41

Nejlepší podle koho? ...já vidím jen fotky, co dostaly v kategorii za poslední rok nejvíc bodů. Což neznamená automaticky nejlepší fotky.Férovější by bylo vybírat podle bodového průměru. I když ani to není na FA známka dobré fotky (Příklad: Fotka, u které se staví sto lidí a udělí jedničku je automaticky lepší, než fotka, kam deset lidí dá sedmičky? ...třeba z důvodu nízké návštěvnosti v danou dobu). Stejně tak fotky ze soutěží vybral automat. Protože jinak by nemohly vyhrávat fotky porušující pravidla a dostat se i sem do nej. Za mě jen strojní souhrn toho, co všichni vidíme, bez přispění a zamyšlení autora článku. Docela bych někdy od "profíků" na FA ocenil i vlastnoruční výběr toho nej s patřičným komentářem díla. Byť čistě osobním

• Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    17.01.2018 19:05
    Reaguje na E.B.E 17.01.2018 17:41:

"Nejlepší podle koho? ...já vidím jen fotky, co dostaly v kategorii za..." - zobrazit celý komentář

...pravdu má... píšete "vybrali jsme" což není pravda. Nej fotka v soutěži české tradice... kačenka na vodě... nad tím zůstává rozum stát... nebo kategorie reportáž, jak zmiňovala Dana. Je nám jasné, že nikdo z redakce na tuhle absurdnost nezareaguje...

• P_patrik
    P_patrik
    17.01.2018 21:54

Nebudu komentovat výběr, neznám systém zdejších soutěží. Ale pěkně jsem se potěšil sussexkým majákem Belle Tout, na Wiki je o něm zajímavé čtení. Přestěhovali ho před nějakou dobou v celku podobně jako mostecký kostel asi o 17 metrů, protože moře útes kus po kusu ukusuje - a nechali ho zaparkovaný na podvozku, aby s ním v budoucnu případně mohli zas šoupnout. Jo - a dobrá fotka, Copane. Při pohledu na volavky mi to připomnělo fotky Thomase Stirra, jestli ho pan Mládek zná, on je to mimochodem taky nikonista. A člověk ochotný podělit se o své techniky, rád si s ptakofotografy početuje.

• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    17.01.2018 21:54

Dovoluji si doplnit: Připravili jsme pro vás výběr nejlepších fotografií za rok 2017 z naší Galerie takto:
    - fotografie, které v každé ze 13 galerií získaly v roce 2017 nejvíce bodů
    - vítěznou fotografii z každé dvouměsíční soutěže 2017
    - 5x nejlepší fotografii 2017- 5 fotografií, které za poslední rok získaly nejvíce bodů ze všech vložených fotografií ( https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/?razeni%5Blast_year_point_count%5D=2 )
    Počet bodů je ke dni 11.1.2018 ...děkujeme předem za další podnětné komentáře :)

• E.B.E
    E.B.E
    17.01.2018 22:18
    Reaguje na Helena Macenauerová 17.01.2018 21:54:

"Dovoluji si doplnit: Připravili jsme pro vás výběr nejlepších fotografií za..." - zobrazit celý komentář

Podnětný komentář: viz moje předešlá reakce. Nebo alespoň článek přejmenujte. Nadpis je přinejmenším zavádějící :-( (málem jsem použil pravdivější, i když ostřejší slovo) Bodový průměr je lepší znak dobré fotografie. Případně počet shlédnutí. Co když byla ta nejlepší fotka nebodovaná???

• E.B.E
    E.B.E
    17.01.2018 22:44

...a ještě jeden související podnět: Co zajistit, aby nebyl blacklist zneužíván. Bezdůvodně používán, aby se to mohlo projevit i v hodnocení těch "nejlepších" fotografií. I například v soutěžích. Nepřijde ti, že třeba soutěž ztrácí smysl, když polovina lidí tu druhou nesmí hodnotit???

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    19.01.2018 06:40
    Reaguje na Helena Macenauerová 17.01.2018 21:54:

"Dovoluji si doplnit: Připravili jsme pro vás výběr nejlepších fotografií za..." - zobrazit celý komentář

"podnětný" komentář by měl k něčemu podnítit... alespoň k opravě té REPOTÁŽe, ideálně ke změně stavu, kdy přehled "nejlepších fotografií" zcela pomíjí snímky nebodované... jinak jsou to, jako tak často, jen prázdná slova (ale hlavně že nechybí smajlík)

• KIV
    KIV
    20.01.2018 15:47
    Reaguje na E.B.E 17.01.2018 22:44:

"...a ještě jeden související podnět: Co zajistit, aby nebyl blacklist..." - zobrazit celý komentář

No, už tu byla debata na tohle téma, a nějak ji zavál sníh...
    Navrhovala jsem omezení počtu lidí na Ignore/Black-listu.
    Je fuk na kolik, třeba 5 nebo i 10.
    Ale nemohlo by se pak stát, že někdo dá někoho jako Roman, který opravdu hodnotí fotky, na IL, kde už má 99 lidí, navždy.
    Občas by prostě musel někoho vyhodit z listu, aby tam mohl dát někoho jiného, a tak by to nebyl list pohřební, ale přechodný...
    No, nikdo se k té myšlence nepřidal, takže tak...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace