Nejlepší fotografie z galerie za rok 2017

  • Festa
    Festa
    21.01.2018 11:28
    Reaguje na Helena Macenauerová 21.01.2018 11:19:

    "Záměr tohoto článku byl, že Eliška shrnula do jednoho článku fotografie,..." - zobrazit celý komentář

    Vážená Helenko. Děkuji Vám v redakci za práci. Sice to děláte dobrovolně? :-), ale určitě by to nikdo místo Vás dělat nechtěl.
    Nové nápady by byly, ale stejně se zase někomu nebudou líbit. Jsme jenom lidi.
    Jak jsem již psal. Při soutěži, kde není zmíněný autor nemohu hodnotit, když jsem na jeho BL. Já ale nevím od koho ta fotka je, tak proč bych ji nemohl hodnotit?
    Po zveřejnění může být přístup pod jeho fotku zase blokován.
    Píšu to už potřetí, tak jsem zvědav jestli dostanu k tomuto alespoň odpověď.
    Pěkný den V

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    21.01.2018 11:49

    Milý Festo (V...) děkuji :) Black list by prý mel zustat, rikaji kolegove. Jestli je mozne, aby v soutezi nebyl BL zohlednen, (pak se ti vlastne autor prozradi, co :))) zkusim zjistit - zrovna zitra mame schuzku s programatory...peknou nedeli :) h.

  • E.B.E
    E.B.E
    21.01.2018 17:35
    Reaguje na Helena Macenauerová 21.01.2018 11:19:

    "Záměr tohoto článku byl, že Eliška shrnula do jednoho článku fotografie,..." - zobrazit celý komentář

    Milá Helenko...je to pořád dokola. Za podněty poděkuješ, ale zdá se, že je ani nečteš, natož na ně reagovat. Nejvíc bodů neznamená nejlepší fotky. Nebodované fotky nikdo nepočítá a zkontrolovat co vyhrává v soutěžích (vynecháme TD) se nikdo neobtěžuje. BL je jen třešinka.Podle mě by prostě redakce, včetně adminů měla jít příkladem a ne jen přitakávat. To se týká i hodnocení a komentářů. Od vás zkušených fotografů obvzlášť. Když se podívám konkrétně na ty (nejen) tvoje šestky sedmičky za nic, bez jakékoli kritiky... není se co divit, že se uživatelé takhle chovají.

  • E.B.E
    E.B.E
    21.01.2018 17:38
    Reaguje na Helena Macenauerová 21.01.2018 11:49:

    "Milý Festo (V...) děkuji :) Black list by prý mel zustat, rikaji kolegove...." - zobrazit celý komentář

    Pokud je BL potřeba, prosím. A co třeba schvalovací proces, jestli je jeho použití adekvátní?

  • E.B.E
    E.B.E
    21.01.2018 17:42
    Reaguje na Festa 20.01.2018 20:15:

    "Tak to jsem teda popleta. A nejlepší fotky teda vybírala redakce FA, pokud..." - zobrazit celý komentář

    Nejlepší fotky, pokud dobře čteš, nevybírá redakce, ale slečna/paní Eliška. A to ani ne subjektivně, ale jen tak, že se podívá, která fotka dostala nejvíc bodů. Což si můžeš jednoduše ověřit. Když otevřeš galerii a dáš všechny foto, seřadit podle: Nevíce bodů za poslední rok. Raděj bych, aby někdo zapřemýšlel třeba i subjektivně vybral svoje nej. Od nějakého zkušenejšího fotografa by to rozhodně bylo cennější

  • E.B.E
    E.B.E
    21.01.2018 17:50
    Reaguje na MSD 21.01.2018 10:21:

    "Proč píšeš o chybách? Sarkasmus? Mít názor není chyba. Já si myslím, že..." - zobrazit celý komentář

    Bohužel, redakce tohle podporuje, vytváří, nikdo nic nekontroluje (pravidla), nejde příkladem. Jak se potom chovají uživatelé je vlastně normální...prostě jdou s "davem". A to doslova. Nejednou mi lidi pod fotku, nebo v poště píšou, že oni by...ale když ostatní tohle, tak oni taky. A že se bojí napsat svůj názor, protože se jim to buď vrátí, nebo se dostanou na blacklist (jako by to mělo někomu vadit)

  • jolly
    jolly
    21.01.2018 19:46
    Reaguje na E.B.E 21.01.2018 17:38:

    "Pokud je BL potřeba, prosím. A co třeba schvalovací proces, jestli je jeho..." - zobrazit celý komentář

    Schvalovací proces, to myslíš vážně?

  • E.B.E
    E.B.E
    21.01.2018 19:50
    Reaguje na jolly 21.01.2018 19:46:

    "Schvalovací proces, to myslíš vážně?..." - zobrazit celý komentář

    Naprosto. Pokud nedojde k celýmu zrušení BL. Cheš dát někoho na BL, admin se mrkne proč. Pokud je to za slušnej komentář k fotce, není důvod. Pokud někdo nechce komentáře ke svým fotkám, má přece na výběr. Nemusí je sem, na veřejnej server, dávat

  • E.B.E
    E.B.E
    21.01.2018 19:55
    Reaguje na jolly 21.01.2018 19:46:

    "Schvalovací proces, to myslíš vážně?..." - zobrazit celý komentář

    Chápu i BL v poště. Proč ne...je mi to jedno. No u fotky jestejně tlačítko "Nahlásit komentář", pokud by šlo o spam, nebo nadávky

  • Festa
    Festa
    21.01.2018 21:35
    Reaguje na E.B.E 21.01.2018 19:50:

    "Naprosto. Pokud nedojde k celýmu zrušení BL. Cheš dát někoho na BL, admin..." - zobrazit celý komentář

    "Milý" :-) Romane. Co se týká BListu. Asi si vzpomeneš na velkou diskuzi, které se zúčastnilo několik málo lidí. Někteří pak svoje příspěvky smazali, nebo zrušili účet, nevím. Docela bujará rozprava, do které se někdo bál, nebo ani neměl zájem se připojit. A někdo se nám třeba jenom smál. A nějaké změny?
    Myslím si, že ani nemá cenu to znovu rozebírat a ani bych Helenku a redakci nedával vinu za to, co tady vlastně lidi sami schvalují.
    A ani já bych se nenechal ovlivňovat bodováním, nebo názorem druhých, pokud bych se s tím neztotožňoval.
    Toto je můj názor, určitě odlišný s Tvým a proto prosím nereaguj.
    Nezakazuji, ale prosím. Spíš mě mrzí, že ostatní jsou spokojeni.
    A nakonec by stejně admin správně zasáhl, že se tento článek věnoval nejlepším fotografiím.
    Dobrý večer všem V

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse