Blacklist

  • 04.05.2017 22:27
  • Festa
  • 158
  • Martin Jelen
    Martin Jelen
    23.05.2017 18:00
    Reaguje na Lenka Strnadová 23.05.2017 17:56:

    ":D ten pán je fakt divnej... že mě ignoruje za dvojku chápu, že mě..." - zobrazit celý komentář

    dík :)
    jsem přemýšlela, co jsem provedla. Pokud hodnotím vysoko, rozhodně to není vedeno snahou autora urazit

  • MSD
    MSD
    23.05.2017 18:15
    Reaguje na Martin Jelen 23.05.2017 18:00:

    "dík :) jsem přemýšlela, co jsem provedla. Pokud hodnotím vysoko, rozhodně..." - zobrazit celý komentář

    Máš krásné fotky. Určitě se v tom vyznáš. Proto nechápu, proč hodnotíš tak nepřiměřeně vysoko :-)
    I když, měl jsem ne jiném serveru kamaráda, který hodnotil ostatní vysoko a podlézavě komentoval, pro vkládání svých fotek si stanovil, kdy je na serveru nejvíce lidí a nejvíce ho bude hodnotit a musím říci, dotáhl to tam daleko bez ohledu na kvalitu svých fotek.
    Předpokládám, že to není tvůj případ, protože ty evidentně fotit umíš. Máš na to, abys dávala fundované komentáře, které budou pomáhat. :-))

  • Martin Jelen
    Martin Jelen
    23.05.2017 18:23
    Reaguje na MSD 23.05.2017 18:15:

    "Máš krásné fotky. Určitě se v tom vyznáš. Proto nechápu, proč hodnotíš tak..." - zobrazit celý komentář

    no.. dík. Rozkoukávám se - víš, fotku vidím, ale technicky mluvit neumím. Takže radši moc neříkám - byl jednou jeden, který se za každou cenu snažil ze mne za každou poznámku udělat vola - poučila jsem se.. A reciprocitu rozhodně nečekám, to mi věř

  • MSD
    MSD
    23.05.2017 18:29
    Reaguje na Martin Jelen 23.05.2017 18:23:

    "no.. dík. Rozkoukávám se - víš, fotku vidím, ale technicky mluvit neumím...." - zobrazit celý komentář

    Já to taky technicky neumím, hodnotím pocitově. A věřím ti, taky proto ti píši. A počítej s tím, že když budeš kritičtější, budou reakce mnohdy ještě horší než ty, se kterými se zatím setkáváš. Jenže pro ty autory, kterým můžeš poradit a oni jsou schopni to přijmout, to bude hrozně pozitivní, a to pomůže celému FA. :-)

  • Martin Jelen
    Martin Jelen
    23.05.2017 18:36
    Reaguje na MSD 23.05.2017 18:29:

    "Já to taky technicky neumím, hodnotím pocitově. A věřím ti, taky proto ti..." - zobrazit celý komentář

    děkuju :)
    budu se tvou radou řídit - ať už jsi kdokoli. A - opravdu jsi mi udělal radost rozumným a lidským slovem

  • MSD
    MSD
    23.05.2017 18:37
    Reaguje na Martin Jelen 23.05.2017 18:36:

    "děkuju :) budu se tvou radou řídit - ať už jsi kdokoli. A - opravdu jsi mi..." - zobrazit celý komentář

    Taky děkuji :-)

  • MSD
    MSD
    23.05.2017 18:53
    Reaguje na KIV 23.05.2017 09:33:

    "Romane, když ono „ hodnocení“ je opravdu věc individuelní. Vezmi si třeba..." - zobrazit celý komentář

    Také by se mi líbila nějaká objektivní stupnice. Ale:
    1. Ona by stejně nebyla používána většinou zde.
    2. Stejně by byla používána subjektivně a selektivně; je to o lidech.
    3. Ani já bych ji nepoužíval "spravedlivě". Jsou tady uživatelé s mobilem, s kompaktem, se základní zrcadlovkou a setovým objektivem a taky profesionální fotografové s dokonalým fotovybavením. Někdo je starší a na hranici svých možností, někdo mladý začátečník s potenciálem. Já za sebe pozoruji, že kreativní emotivní obrázek z mobilu hodnotím výše než rutinní řemeslo.
    P.S. Nedávno jsem tady viděl fotku modelky, sedící na žebříku s pohledem cudně obráceným vlevo. Krásně nasvícené, perfektně odfocené se standardní kompozicí. Hnus. Hádám, že ho ta modelka musela stát spoustu peněz, protože normální žena by ho za to musela inzultovat :-))) Ale fotka byla hodnocena docela dobře :-)))

  • Festa
    Festa
    Autor
    23.05.2017 19:15
    Reaguje na E.B.E 23.05.2017 17:24:

    "Já si nemyslím, že popis stupnice něco změní a že by se tím někdo řídil...." - zobrazit celý komentář

    Jen ke zmíněnému. Co se týká fotek, tak tam to má celkem v pořádku.:-)
    O zbytku to říci nemůžu.:-(

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    25.05.2017 14:26
    Reaguje na E.B.E 05.05.2017 07:57:

    "Jednoduše. Pokud je názor slušnej, věcnej, k dané fotografii, je jedno,..." - zobrazit celý komentář

    Přátelé ! Poraďte mi - existuje zde možnost něco jako ignore ? To je možnost nepříjemnému a hloupému zdejšímu účastníkovi zamezit vyjadřovat se u mých fotek ? Jistě namítnete - ,, Jak poznáš že je hloupý a nepříjemný ? " Odpověď zní - ,, Jednoduše - pokud normálnímu člověku někdo řekne - nelez mi sem - realizuj se někde jinde - jsi mi nepříjemný - sám usoudí že je lepší se stáhnout . Pokud tak neusoudí - je to podle mého blb na kterého v tomto případě platí IGNORE . Děkuji všem slušným účastníkům za pozornost.

  • E.B.E
    E.B.E
    25.05.2017 16:54
    Reaguje na fialový poustevník 25.05.2017 14:26:

    "Přátelé ! Poraďte mi - existuje zde možnost něco jako ignore ? To je..." - zobrazit celý komentář

    Lidi jako ty, podle mě nemají na podobných serverech co dělat. Vůbec ti nedošlo, žes dal fotky na veřejnej server k veřejnýmu hodnocení, to celý dobrovolně a souhlasils tím s podmínkama. Tvoje chování je přinejmenším nevhodný a trapný. Ostatně. Stačí, když se podíváš znova pod svoje fotky na moje komentáře. Slušně a věcně ohodnotím fotku a tvoje reakce je začít mi nadávat. Viz třeba: https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/431567/?page=ce1becd3032272da12de56aed7870883 https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/429890/?page=76d9ebdab8d3219efd887ec8f3b2a251 https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/429988/ ...nemluvě o komentářích mé osoby u jiných fotek, zatímco k fotkám neřekneš nic. Prostě sis spletl server. Jestli ti jde jen o vystavování svých cvaků, založ si vlastní web a udělej si tam podmínky jaký chceš

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse