Téma dne „HUMORNÉ MOMENTY“ čtvrtek 1. června

  • KIV
    KIV
    03.06.2017 13:17
    Reaguje na Ivča J. 02.06.2017 22:33:

    "ty musíš mít vždy poslední slovo, to už vyhnalo z FA Fistuli ... tak si..." - zobrazit celý komentář

    Podívej, Ivčo, tohle je diskusní fórum. Nejde vykřikovat, poučovat, kázat vodu a pít víno, a čekat, že se ti na to nikdo neozve. A fakt nemá cenu si tu navzájem ubližovat, oni to fakt lidi nemaj rádi. Nic proti tobě nemám, máš docela i zajímavý fotky, až se uklidníš, ráda tě tu zas uvidím zpátky. Ahoj.

  • KIV
    KIV
    06.06.2017 11:41

    Děkujeme všem za účast, ať už těm co vložili fotky, tak i těm, kteří fotky komentovali.
    Bylo vloženo 31 fotek od 16 autorů.
    Sečetla jsem dodaná hodnocení, a takto mi vyšly body.
    Než budeme vítězi gratulovat, prosím o přepočítání, a sdělení, zda vám vyšlo sčítání stejně či jinak.
    .
    14 bodů Míla.V. „Méněvlasí nezoufejte“
    12 bodů Pavel Viktora „Po třiceti letech“
    9 bodů Zdenek Stránský „Mami už s ním na trh nejdu“
    -------------------------------------------------------------
    7 bodů Stanislav Hořínek „Asuán“
    4 body KIV „Brýden slečno smekám“
    4 body Markéta „Ticho“
    2 body Dana Smržová „Spojení funguje“
    2 body Karla Milcová „Patník v lidské péči“
    2 body Lenka Klimtová „Hic“
    1 bod KIV „Hopla“
    1 bod KIV „Zákaz složených“
    1 bod Karla Milcová „O troubě“
    1 bod Lenka Klimtová „Bohoslužba“

  • Zdenek Stránský
    Zdenek Stránský
    06.06.2017 12:23

    Díky KIV za sečtení bodů a gratulace vítězce !

  • KIV
    KIV
    06.06.2017 14:24

    Beru to jako odsouhlasení a gratuluji Míle. Musím říct, že pro mne byla vítězná fotka vítězná od prvního okamžiku. Opravdu nejen skvěle sedla do tématu, ale podle mne prostě neměla chybu.
    Gratulace i dalším dvěma na stupních vítězů, znovu děkuji všem za vaši účast, a těším se na další téma dne, které vyhlásí vítězka Míla.V.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    06.06.2017 20:12

    gratuluji vítězům i poraženým :)) (omlouvam se, nedala jsem to, zkusim se polepsit :)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    06.06.2017 20:24

    Díky moc KIV, Zdeňkovi i Helence za gratulaci, potěšilo, ;-) taky děkuji všem, kterým se má fotka líbila a dali jí body. Dík si ale zaslouží všichni, kteří se soutěže zúčastnili. Děkuji..
    Nové TÉMA DNE jsem dnes odeslala adminům k vyhlášení, tak připravte foťáky..:-)

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    08.06.2017 23:39

    Nakopíruji sem text, který jsem napsala pod vítěznou fotku... Úsměvné to sice je, nějak však nevidím žádný humorný moment, zbabělý cvak do zad, cvak proto, že nevidím ani žádnou snahu o kompozici, bomba se nevlezla celá, pro mě je celkově tohle td velkým zklamáním... Uvidíme, jak dopadne téma příští... každoměsíční...

  • KIV
    KIV
    09.06.2017 10:36
    Reaguje na Lenka Strnadová 08.06.2017 23:39:

    "Nakopíruji sem text, který jsem napsala pod vítěznou fotku... Úsměvné to..." - zobrazit celý komentář

    Samozřejmě že co kritiků, to názorů. Vtip je v tom, že kritiků co hlasují a rozhodují o vítězi je jen tolik, kolik jich vložilo aspoň jednu fotku. A tak rozhodli ti, co na té bomba fotce našli přesně to, co hledali. Jaká bude úroveň dalšího TD, to tedy zase závisí na tom, kdo vloží fotky, a kdo bude hlasovat.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    09.06.2017 21:44
    Reaguje na Lenka Strnadová 08.06.2017 23:39:

    "Nakopíruji sem text, který jsem napsala pod vítěznou fotku... Úsměvné to..." - zobrazit celý komentář

    Humorným momentem považuji chvilku, která vyvolá úsměv na tváři, proč zbabělý cvak, tak trošku nechápu, nebo myslíš, že by takový účes vynikl spíš zepředu? Bomba na triku, být celá mohla, ale to bych musela oříznout postavu přímo v loktech, (z určitého důvodu) což by myslím, bylo horší. Co se týče kompozice, ta je velmi subjektivní záležitostí, tady znázorňuje hlavní objekt, bez zmatečných nebo rušivých prvků, což bylo cílem této fotografie.

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    09.06.2017 22:16
    Reaguje na Míla Vildová 09.06.2017 21:44:

    "Humorným momentem považuji chvilku, která vyvolá úsměv na tváři, proč..." - zobrazit celý komentář

    ...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse