Téma dne „HUMORNÉ MOMENTY“ čtvrtek 1. června

  • KIV
    KIV
    31.05.2017 14:23

    A ještě dotaz. Musí se tedy vkládat fotky s ex-ifem, jinak se fotka nebude počítat do TD, protože nejde zjistit kdy byla pořízena?
    A kdo to bude kontrolovat, ten co počítá body?
    A kolik čekáte fotek na zítřejší téma, které opravdu splní požadavek, aby fotka byla nafocena v období od 27.4.2017 do 1.6.2017 - typuju to na dvě/tři fotky max...
    je mi jedno jak to rozhodnete.
    Ptám se jen proto, že já to budu asi tentokrát počítat.

  • digobraz
    digobraz
    31.05.2017 19:39

    Prosím o projevení úcty k původní myšlence TD a přejmenujte tento nově formovaný paskvil na „Nové téma dne“ nebo ještě lépe na „Vložfotkujejednojakou“. Zábavě především... zdar!

  • KIV
    KIV
    31.05.2017 20:55

    Dobrá. Prošla jsem hodně, hodně, hodně "starých" fotek z proběhlých TD.
    U fotek nejsou uváděny exify, není u nich uváděno datum vyfocení, a fotky jsou "nadčasové".
    Pokud zde nebude oficielně rozhodnuto jinak, navrhuji, aby to takto proběhlo stejně i tentokrát.
    V budoucnu se může vše řešit v klidu, a rozhodně to nechci řešit já.
    Je na hodnotících, komu dají body. Úkolem sčítajícího je jen body sečíst.
    Takže vložím do TD co mám, a doufám, že zítřek všichni prožijeme jako příjemný kolegiální den.
    Děkuji za pozornost, a těším se na zítřejší fotky.

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    31.05.2017 21:34
    Reaguje na Lenka Strnadová 29.05.2017 22:44:

    "Duch TD se prostě vypařil... a s ním i... oni, je mi po necvakálcích smutno..." - zobrazit celý komentář

    Lenka má pravdu, pomalu se spolu se starousedlíky vypařil i duch TD... Nějak mě netěší být ve společnosti lidí, kterým se líbí jiné fotky než mně. Ty, které já dávám na bedny, už nevyhrávají, jako tomu bylo dřív. Chybí mi pocit souznění. Zdá se mi, že to není o tom, jestli je fotka z archivu nebo ne, ostatně občas i fotka z archivu vyhrála. Vadí mi jakýsi spotřební přístup k celé akci, exif to nezachrání, je to o lidech a jejich vztahu k fotografii.
    Tak se tu mějte...

  • DaHo
    DaHo
    01.06.2017 11:10

    Věro,není ti to trochu trapné-ten tvůj argument?Proč by se lidem nemohly líbit jiné fotky než tobě?To je tvůj problém,že s nimi nechceš být.
    Starousedlíci a nějaký duch TD? Na to si jen hrála skupinka lidí,kteří si nahrávali do karet,což jsi krásně vyjádřila.O starousedlících něco trochu vím,byla jsem tu již v roce 2007 a pak na dlouho tento portál opustila...

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    01.06.2017 13:30
    Reaguje na DaHo 01.06.2017 11:10:

    "Věro,není ti to trochu trapné-ten tvůj argument?Proč by se lidem nemohly..." - zobrazit celý komentář

    Není mi to trapné. Jen už se v té nové společnosti necítím pohodově. A ano, souhlasím, je to můj problém. Ale ani náhodou jsem nenapsala, že se lidem nesmí líbit jiné fotky než mně.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    01.06.2017 16:03

    Téma dne je výborne vymyslena soutez. Tem, kdo ji vymysleli/zahajili, patri veliky dik :) Patri ale i tem, kdo se ji s chuti zucastnuji.

  • Ivča J.
    Ivča J.
    02.06.2017 18:39
    Reaguje na KIV 30.05.2017 19:17:

    "https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/429632/?page..." - zobrazit celý komentář

    výjimka, ve své nejlepší době TD jsem se hodně snažila fotit na dané téma, tak si mě neber "do úst"

  • KIV
    KIV
    02.06.2017 19:34
    Reaguje na Ivča J. 02.06.2017 18:39:

    "výjimka, ve své nejlepší době TD jsem se hodně snažila fotit na dané téma,..." - zobrazit celý komentář

    "... šuplík zakázán. No sbohem ..."
    "Výjimka..."

  • Ivča J.
    Ivča J.
    02.06.2017 22:33
    Reaguje na KIV 02.06.2017 19:34:

    ""... šuplík zakázán. No sbohem ..." "Výjimka..."..." - zobrazit celý komentář

    ty musíš mít vždy poslední slovo, to už vyhnalo z FA Fistuli ... tak si tady užívej, ale beze mě!!!!

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse