Téma dne „HUMORNÉ MOMENTY“ čtvrtek 1. června

• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    27.04.2017 14:11

Pravidla:
    Tento den (čtvrtek 1. června 2017) od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie by neměly být z archivu, ale pořízené právě pro tento den (nejlépe připravené předem, nemusí být focené V tento den ale PRO tento den :).
    Od začátku soutěže až do příštího pondělí 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora nebo i své vlastní.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Nové pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsící.
    (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku)
    Nové TD se vyhlásí tak, že se vytvoří nové vlákno ve Foru/FotoGalerie nebo nejlépe pošle adminům (redakcezavinacfotoaparat.cz)
    Admini následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii)

• Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    23.05.2017 17:39

...TD každý měsíc? Už teď se zúčastňuje tak žalostně málo lidí, tohle by TD zabilo úplně...

• KIV
    KIV
    23.05.2017 22:43
    Reaguje na Lenka Strnadová 23.05.2017 17:39:

"...TD každý měsíc? Už teď se zúčastňuje tak žalostně málo lidí, tohle by TD..." - zobrazit celý komentář

Lenko, já osobně mám ráda aktivitu. Vyhlaš tady téma a stanov datum do pár dnů, a máš mě tam. No a zas naopak, někteří potřebují 3 měsíce, a pak stejně prohlásí že nic nestihli a tak vytáhli fotku z archivu. Já osobně nelpím na tom jestli je něco nafoceno tento týden nebo minulý rok, hlavně aby to tady už nebylo vloženo (protože si fotky dost pamatuju)... Je ale pravda, že nevím zda se to stihne s počítáním bodů a včasným vyhlášením nového tématu, aby ještě bylo dost času na to vytvoření/sehnání fotek, ale zkusit se to může... Když to nepůjde tak aspoň co dva měsíce. No, to není tak důležité. Hlavně abychom tu měli aktivitu, a aby nás to bavilo...

• Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    24.05.2017 13:32
    Reaguje na KIV 23.05.2017 22:43:

"Lenko, já osobně mám ráda aktivitu. Vyhlaš tady téma a stanov datum do pár..." - zobrazit celý komentář

...

• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    29.05.2017 12:07

nahodne srovnani poctu fotek ukazuje, ze pocet fotek neklesa: Tema dne: 24.5.2007: 37 fotek, TD 14.2.2013: 32 fotek, TD 17.9.2015: 26 fotek, TD 26.9.2013: 41 fotek, TD 10.11.2016: 70 fotek, TD 19.1.2017: 57 fotek, TD 6.4.2017: 40 fotek...

• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    29.05.2017 12:08

souhlasim s KIV - castejsi aktivita nampripomene, ze tu tema dne je :)

• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    29.05.2017 12:08

UZ TENTO!!! ctvrtek :)

• Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    29.05.2017 21:29

Aha... tak o kvantitu asi jde, ne o kvalitu... možná je fotek víc, já jich však nacházím míň, ale to je můj problém... hlavně pořádně přehrabovat šuplíky, karen, ono se vždy něco najde a pak může být td pro někoho třeba každý den... :))

• KIV
    KIV
    29.05.2017 22:15
    Reaguje na Lenka Strnadová 29.05.2017 21:29:

"Aha... tak o kvantitu asi jde, ne o kvalitu... možná je fotek víc, já jich..." - zobrazit celý komentář

Tak promiň, nemyslela jsem to nijak zle.

• Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    29.05.2017 22:44
    Reaguje na KIV 29.05.2017 22:15:

"Tak promiň, nemyslela jsem to nijak zle...." - zobrazit celý komentář

Duch TD se prostě vypařil... a s ním i... oni, je mi po necvakálcích smutno...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace