Téma dne "POHLEDNICE naší vesnice/města" 23.6.2016

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    30.06.2016 10:30

    Někdo tu napsal, že by se tato společenská událost (aspoň pro mě) neměla jmenovat soutěž. Přimlouvala bych se za to, jen to mate nově příchozí "telata". Co tak třeba (foto)pokec? Zkuste něco navrhnout :)

  • KIV
    KIV
    30.06.2016 11:37
    Reaguje na Helena Macenauerová 29.06.2016 20:12:

    "Takto byla poslední pravidla - upravená vložíme hned s anoncí nového téma..." - zobrazit celý komentář

    Možná přidat formát jak hodnotit, minule tu na to byl dotaz, kdy nováčci nevěděli jak ty tři fotky identifikovat.
    Příklad hlasování pro hodnocení:
    1. místo (3 body): Tomáš Sysel – „Klid po východu slunce“
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/417698/?page=57956aaf6f9038b29a9af6b6dc3bf808
    2.místo (2 body): Stanislav Hořínek – „H H“
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/417662/?page=31faa025474648edca03bb5e1d64373c
    3.místo (1 bod): Festa – „Se vším všudy“
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/417687/?page=31faa025474648edca03bb5e1d64373c
    ....
    nebo prostě jinak, jak se dohodneme, ale aby to bylo co nejjasnější a nejjednodušší pro osobu co to bude sčítat - tentokrát to bylo jen 13 lidí krát 3 fotky, ale při větší účasti to může být i 50x3, ba i víc...

  • KIV
    KIV
    30.06.2016 11:38
    Reaguje na Věra Rothová 30.06.2016 10:30:

    "Někdo tu napsal, že by se tato společenská událost (aspoň pro mě) neměla..." - zobrazit celý komentář

    Což třeba "Akce Téma Dne", jako to bývalo dřív, tuším...

  • KIV
    KIV
    30.06.2016 12:40

    Jo, a ještě by tam asi mělo být, že vítěz tohoto kola volí a vyhlašuje téma příštího kola TD, a datum (čtvrtek) kdy příští kolo TD proběhne (s obvyklým časovým odstupem jednotlivých kol cca 2-3 měsíce), a chcete-li tak i to že bude mít na starosti sčítání bodů a vyhlášení výsledků v tom příštím kole...

  • Festa
    Festa
    30.06.2016 14:46

    Jestli můžu. TD trvá jen jeden den, tak bych dal možnost pouze jedné fotografie. Autor by se měl snažit o co nejlepší výsledek.

  • KIV
    KIV
    30.06.2016 15:09

    Tohle všechno už se tu projednávalo, po tu dobu co tu roky běží.
    Uvedu příklad – byly tu třeba témata
    Podobnost čistě náhodná
    Proud
    Zobrazte přísloví
    Absurdita
    Odpad
    Žebřík
    Figurka
    Rychle a zběsile
    Ten náš bláznivý svět
    Křivky
    Na hranici viditelnosti…
    Vtip je v tom vymyslet a nafotit RŮZNÉ zpracování těchto témat.
    No a v tom je ten důvtip.
    Jsou lidi, kteří se tu třeba už téměř nevyskytují, ale přicházívali právě na to předvést ty tři své pohledy, třeba jednu vtipnou, dvě seriozní a s úplně jiným námětem.
    A takhle, počítám, že to je jeden možný hřebíček do rakve této zábavě….
    Udělat z toho soutěž, nová pravidla, nová omezení… no nic, ať se vyjádří i ostatní.
    Možná by bylo lepší nechat to zaběhané jak to je, a vymyslet něco od píky nového, ….
    Toť můj názor…

  • Aladarka
    Aladarka
    30.06.2016 15:22

    Pokud budete urážet všechny, kdo nejsou s vámi, bude to vypadat stejně. Sice si tady hrajete já na bráchu...ale ty fotky nemají úroveň, pak se poplacáváte po zádech, jaká ubohost, u nás se čím dál více rozmáhá průměrnost. Pokud to tady chcete trochu povznést, je potřeba objektivní názor. Proč si myslíte, že přes polovinu účastníků se nezapojí do hlasování, protože předem ví, že nemají šanci.

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    30.06.2016 17:10

    http://hoffmannova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=505529
    ...Paní Lenko (Aladarko) pokud nejste schopna pochopit, o co v tématu dne jde, s tím nikdo nic nenadělá, nesnažte se nám všam vnutit váš názor např. ohledně vyhodnocování této "soutěže". Ani vaše posměšné pomlouvačské články nic nezmění na tom, že z mého pohledu Vaše cvaky jsou a budou i nadále pro mě nezajímavými, mnohdy dokonce nepovedenými obrázky, i když jste měla nevím jakého učitele... Nemluvím o všech, tuším, že tři z nich jsem byla schopna a ochotna pochválit... :)) Chápu vaše urážlivé vzteklé napadání místních "umělců a trollů", chápu, že mnohým z nich jste znemožnila přístup pod vaše "fotky". Chápu, že se vůbec neumíta a nesnažíte zamyslet nad tím, proč vám ignorovaní uživatelé udělili takové komentáře... jaké udělii, vždyť ty vaše obrázky mají přeci úplně jinou úroveň! Jestli chcete být chválena a hodnocena profesionály, budiž. Zajímalo by mě, s jakými pocity a proč vkládáte fotky sem. Ale ne, vlastně nezajímalo...

  • ornitolog TomT
    ornitolog TomT
    30.06.2016 17:15
    Reaguje na Aladarka 30.06.2016 15:22:

    "Pokud budete urážet všechny, kdo nejsou s vámi, bude to vypadat stejně...." - zobrazit celý komentář

    omlouvám se, komentář jsem smazal, nakonec jsem usoudil, že vlastně nechci reagovat.

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    30.06.2016 17:29
    Reaguje na ornitolog TomT 30.06.2016 17:15:

    "omlouvám se, komentář jsem smazal, nakonec jsem usoudil, že vlastně nechci..." - zobrazit celý komentář

    já smazala tolikrát... :D ale nedalo mi to... i když vím, že je to marný boj :)

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse