Téma dne "POHLEDNICE naší vesnice/města" 23.6.2016

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    27.06.2016 14:50
    Reaguje na renegade 27.06.2016 14:24:

    "ked uz vedome nedodrzuju pravidla "stari" skuseni clenovia, zacinam mat..." - zobrazit celý komentář

    ano, to mě také stále zaráží... Chápu, že někdo omylem nevypne body, vedení automatické vypnutí bodování vyřešit (zatím?) neumí, takže já bych klidně bodované fotky do sčítání zařadila. No a ti soutěživí tupci, kteří strkají své cvaky do každé soutěže, na kterou na netu narazí... :D To ani nestojí za rozebírání...

  • bell
    bell
    27.06.2016 15:01
    Reaguje na Lenka Strnadová 27.06.2016 14:50:

    "ano, to mě také stále zaráží... Chápu, že někdo omylem nevypne body, vedení..." - zobrazit celý komentář

    ...

    Čest památce zakladatelům Tématu dne, ve kterém nemělo jít o hromadění bodů ale o hru.

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    27.06.2016 15:42
    Reaguje na bell 27.06.2016 15:01:

    "... Čest památce zakladatelům Tématu dne, ve kterém nemělo jít o hromadění..." - zobrazit celý komentář

    ...

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    27.06.2016 16:00

    Slečna moc nenahromadila, tak se naštvala
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/417644/?page=31faa025474648edca03bb5e1d64373c
    "Aladarka celkem 790 bodů | 27.06.2016 12:08 |
    Každodenní nezbytné dávka nenávisti, že trolové. Chodíte sem kvůli fotkám nebo kvůli vypuštění nenávisti? Je mi vás líto."
    ...měla jsem dát aspoň pět ;)

  • alun
    alun
    27.06.2016 17:19

    Ano, je to HRA, jak napsala bella a já bych doplnila, že je to hra na soutěž ... účast je dobrovolná, komu TD není po chuti tak se prostě neúčastní, no :-) ... spíš bych vůbec nedala možnost u soutěžních foto zapnout bodování, nevím, jak to je u jiných soutěží, zda to tam se tam možnost nechat bodovat objevuje či ne ... ještě dumám nad tím, zda je OK, když se někdo nechá nominovat aniž by sám nominoval, o zanechání komentáře pod fotografiemi kolegů ani nemluvím ... jo a také mi přijde komické, že se soutěže účastník, jež má vyhlašovatele na blacklistu, v mém případě je to Aladarka ... tak nevím, co teď fčil :-) nechat ty se zapnutými body v soutěži či ne? ... můj vnitřní hlas mi říká, že bychom je tam neměli nechávat, ale co když je opravdu jen zapomněli vypnout :-)

  • Aladarka
    Aladarka
    27.06.2016 18:16

    Pokud si tady budou navzájem dávat body kámoši, většina kvalitních fotek zapadne, celá soutěž tak není objektivní. Ať vždy vítěze vybírá známý fotograf....jinak to ani nám nic nepřinese, jen zvýší nechuť se tady angažovat

  • alun
    alun
    27.06.2016 18:58
    Reaguje na Aladarka 27.06.2016 18:16:

    "Pokud si tady budou navzájem dávat body kámoši, většina kvalitních fotek..." - zobrazit celý komentář

    Co bys chtěla od této soutěže získat, Aladarko, že k vyhlášení potřebuješ známého fotografa ... a čí známý fotograf by to tak měl být? ... no, nemyslím, že pokud si budou navzájem dávat body neznámí lidé, většina kvalitních fotek se vyzdvihne a soutěž se tak stane objektivní ... jen pro upřesnění, v TD se nemá vůbec bodovat, nejde tu o sběr bodů.

  • KIV
    KIV
    27.06.2016 19:44

    Aladarko, ať tak, či tak, v žádném případě by se tu nemělo nadávat lidem do trolů, jako to ty děláš pod dvěma fotkami. Není to od tebe hezké, přátele si tím mezi fotografy nezískáš, jen ti nejspíš lidi přestanou úplně komentovat fotky.

  • DaHo
    DaHo
    27.06.2016 19:53

    se furt nečertite,dyť de vo prd

  • alun
    alun
    27.06.2016 20:00

    tak jo, hlásím, že sčítací arch je připraven, hodnoťte dle svého uvážení, přátelé :-)

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse