Téma dne "POHLEDNICE naší vesnice/města" 23.6.2016

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    22.06.2016 18:04

    čtvrtek 23. června je už zítra :)

  • bell
    bell
    23.06.2016 14:38

    nějak z pravidel Tématu dne vypadlo, že se mají dávat fotky bez možnosti bodového hodnocení a nováčci netuší a nechávají body zapnuté. Prosím doplnit k pravidlům pro TD + do budoucna nešlo by systémově ošetřit, aby fotkám zařazeným do TD body vůbec nešly udělit a fungovalo pouze slovní hodnocení?

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    23.06.2016 18:16

    Do pravidel u souteze vlozeno. Problem momentalne je, ze bodove a slovni hodnoceni se neda od sebe oddelit....zkusime to znivu probrat. dik.

  • Raul Zelený
    Raul Zelený
    24.06.2016 22:27

    Duch TD umírá a jsem z toho smutný. Nově příchozí ho vůbec nechápou ani se nesnaží pochopit. A nejde jen o to, že v "soutěži", která je z principu nezištná, těží zlaťáky. Včera jsem procházel TD fotky a vyšlo mi, že cca 60% nebylo vůbec pro TD foceno (dle viditelných exifů, sněhu, podzimního listí apod.). Kam se ztratilo pravidlo z nejdůležitějších, "že jsou vítány především fotky speciálně pro tuto akci (TD) připravené"? Mezi účastníky TD začínají převažovat impotentní lenoši a na jeho úrovni je to sakra znát.

  • KIV
    KIV
    25.06.2016 01:09

    No, impotentní ten nemůže, i kdyby chtěl.
    Potentní může, ale když ztratí zájem a nechce, tak co naděláš…

  • pozorovatel
    pozorovatel
    25.06.2016 10:41
    Reaguje na Raul Zelený 24.06.2016 22:27:

    "Duch TD umírá a jsem z toho smutný. Nově příchozí ho vůbec nechápou ani se..." - zobrazit celý komentář

    jen taková poznámka... píšeš "Včera jsem procházel TD fotky a vyšlo mi, že cca 60% nebylo vůbec pro TD foceno (dle viditelných exifů, sněhu, podzimního listí apod.). Kam se ztratilo pravidlo z nejdůležitějších, "že jsou vítány především fotky speciálně pro tuto akci (TD) připravené"?"... a u tvé série Zahrádkáři Kersku zase píšeš "Systém mi neumožnil vložit sérii do TD, asi poznal, že fotky nejsou čerstvé. Měl jsem je připraveny pro starou verzi FA (kdy byl týdenní limit 3 fotky a nešlo vkládat série), proto ta formátová nejednotnost." ... tomu fakt nerozumím... kážeš vodu a sám si chtěl pít víno?

  • KIV
    KIV
    25.06.2016 12:29

    U krásné pohlednice by mi ani nijak nevadilo, kdyby tam bylo trochu sněhu.
    V co jsem doufala, a dost se těšila, že se tu zastaví náš kolega, který je v tomhle oboru prostě vyjímečný (viz odkaz níže). No, bohužel.
    Asi bychom se měli zamyslet, v čem je problém.
    Anebo prostě si budeme muset zvyknout, že je to tak, jak to je...
    -----------------------------------------------
    http://www.bvv.cz/go-regiontour/2012/aktuality/letosni-soutez-pohlednic-ovladl-jediny-autor-ladis/
    http://www.nasfotograf.cz/ladislav-renner-kdyz-je-pohlednice-umeni/
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/lide/19032/

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    25.06.2016 14:03

    Já věděla, že to tak dopadne, ale doufala jsem, že se ukážou ve větším počtu i ti, kteří téměř nikdy nezklamou... nestalo se...

  • KIV
    KIV
    25.06.2016 14:23
    Reaguje na Lenka Strnadová 25.06.2016 14:03:

    "Já věděla, že to tak dopadne, ale doufala jsem, že se ukážou ve větším..." - zobrazit celý komentář

    Třeba je to přestalo bavit, škoda... :-)

  • bell
    bell
    27.06.2016 10:33
    Reaguje na Raul Zelený 24.06.2016 22:27:

    "Duch TD umírá a jsem z toho smutný. Nově příchozí ho vůbec nechápou ani se..." - zobrazit celý komentář

    možná je na vině malé účasti jen okurková skoroletní sezona, která láká více lidí být v přírodě než u PC. Uvidíme příště... bude-li jaké :)

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse