Blacklist

  • 07.03.2016 15:09
  • Petr.
  • 91
  • E.B.E
    E.B.E
    07.03.2016 17:10

    Takže sem se zase nic nedověděl :-) Čím to je, že žádná ženská neumí odpovědět na to, na co se zeptám? Je to nějaká genová porucha, nebo sou moje otázky složitý? ;-)

  • E.B.E
    E.B.E
    07.03.2016 17:20

    Přiznávám, že tohle znám i z fyzického života, kdy na otázku kolik je hodin dostanu spousty odpovědí na téma co jsou to hodinky, že mobil funguje líp nabitej a čas prej se dá zjistit i na internetu... přitom stačí jednoduše říct: 17:20 :-)

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    07.03.2016 17:25
    Reaguje na E.B.E 07.03.2016 17:10:

    "Takže sem se zase nic nedověděl :-) Čím to je, že žádná ženská neumí..." - zobrazit celý komentář

    buď tak laskav a neházej všechny do jednoho pytle, ano? :)

  • KIV
    KIV
    07.03.2016 17:26
    Reaguje na E.B.E 07.03.2016 17:20:

    "Přiznávám, že tohle znám i z fyzického života, kdy na otázku kolik je hodin..." - zobrazit celý komentář

    Anebo si konečně koupit taky ty hodinky... :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    07.03.2016 17:30

    :-) ...z toho plyne ponaučení: Ženu ani otázkou neuhodíš ;-)

  • Petr.
    Petr.
    Autor
    07.03.2016 17:46
    Reaguje na Lenka Strnadová 07.03.2016 15:36:

    "nevzpomínám si už moc, ale tak to fungovalo na jednom (zřejmě zaniklém)..." - zobrazit celý komentář

    No vidíš s trvalým nebo nějak časově minimálně dlouhý BL takhle na první pohled dává smysl. Navíc, pokud by to fungovalo u časového omezení pro obě změny, takže vložení na BL třeba minimálně měsíc a vyndání taky minimálně měsíc :D Ale vůbec by mi nevadil trvalý BL. Když se někdo rozhodne, tak navždy a nebo škemrat u adminů.

    Jde o prd, jen mi přijde v 99.9% používání BL úsměvné. Na tom nejmenovaném serveru to opravdu kolikrát fungovalo stylem vyndat, vypovídat se a šup zpět. Pak tam byl ještě limit, myslím na 7 kousků, a to pro některé bylo asi utrpení, aby si těch 7 vybrali. Ale problém toho serveru byl úplně jinde a to sem už nepatří.

  • Petr.
    Petr.
    Autor
    07.03.2016 17:47

    Koukám, že jste si tu zatím pěkně pokecali :D a Dana se právem ohradila ;-)

  • E.B.E
    E.B.E
    07.03.2016 17:53
    Reaguje na Petr. 07.03.2016 17:46:

    "No vidíš s trvalým nebo nějak časově minimálně dlouhý BL takhle na první..." - zobrazit celý komentář

    Vidíš. A já si myslím, že (nejen) ten blacklist problém je. Lidi mají pocit, že tím odstraní pro ně nevhodné lidi od svých fotek, tím pádem se zaručeně zlepší jejich umělecké výtvory, část z nich se bojí, aby na něm nezkončila a další část to pozoruje a říká si, takhle to má asi být, musím to po nich zopakovat.

  • E.B.E
    E.B.E
    07.03.2016 17:57
    Reaguje na Petr. 07.03.2016 17:47:

    "Koukám, že jste si tu zatím pěkně pokecali :D a Dana se právem ohradila ;-)..." - zobrazit celý komentář

    ...než by ses chlapa zastal...srabe :-) ...proč myslíš právem? Osobní zkušenosti a taky co se dnešního fóra týká i pravda. A jestli jsi ta bílá vrána Danuš, pak se omlouvám, žes snad měla pocit hovoru o tvé osobě :-)

  • ornitolog TomT
    ornitolog TomT
    07.03.2016 18:07
    Reaguje na E.B.E 07.03.2016 17:53:

    "Vidíš. A já si myslím, že (nejen) ten blacklist problém je. Lidi mají pocit..." - zobrazit celý komentář

    já už Romane chápu, proč mne tvoje komentáře tak často iritují ;-) Já se snažím najít si tu a trochu zpříjemnit místo k publikaci fotek a setkávání s lidmi, se kterými se setkávat chci. Ale ty sis vytýčil cíl daleko vyšší - boj s lidskou blbostí. No potěš tě pánbůh. (ale držím ti palce a budu ti nosit kytičky na hrobeček :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse