Blacklist

  • 07.03.2016 15:09
  • Petr.
  • 91
  • KIV
    KIV
    07.03.2016 16:27

    Reaguji jen proto, že bylo zmíněno mé jméno...
    1) Zablokovávám dokud se někdo neuklidní, pak ho odblokuju.
    Příklad - jednou tu přišel jeden v noci z hospody a začal řádit pod fotkama.
    I když mě ještě nestihl, šoupla jsem ho do IL, a ráno ho odblokovala.
    2) Zažila jsem tu 3x a dost - čili limit 3 lidi v IL max.
    A to se prostě muselo uvolnit místo v šatlavě pro ty co právě měli amok.
    Dnes jsem tam zrovna jednoho šoupla, ale zas jen na uklidnění, vypadá to, že má svůj den. Za pár dní ho odblokuju, a je mi jedno, jestli za to na mě nadosmrti zanevře...
    Tak už to holt chodí. Momentálně tam mám myslím dva.
    Jestli je už čas odblokovat Josefa, tak tam zbude jen ten dnešní.
    A zas jen na pár dní, na uklidnění.
    No a když mi pak projede po odblokování celou galerii, tak teprve pak bych ho tam dala natrvalo.

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    07.03.2016 16:28
    Reaguje na Pavel_P 07.03.2016 16:08:

    "mě se třeba líbí Tvůj plyšák https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie..." - zobrazit celý komentář

    už tam nesedí... A trefuješ se téměř vždy... Však ono mě to za čas přejde... neudržím se a pod něco vlezu... A končím...

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    07.03.2016 16:31
    Reaguje na KIV 07.03.2016 16:27:

    "Reaguji jen proto, že bylo zmíněno mé jméno... 1) Zablokovávám dokud se..." - zobrazit celý komentář

    Josef už asi nepřijde, že... :( Mně je jedno, jestli jsou ti lidi střízliví nebo ne :)) z ne každého komentu si něco dělám...

  • E.B.E
    E.B.E
    07.03.2016 16:44
    Reaguje na KIV 07.03.2016 16:27:

    "Reaguji jen proto, že bylo zmíněno mé jméno... 1) Zablokovávám dokud se..." - zobrazit celý komentář

    ...a můžu se prosím zeptat, jak ty tak poznáš, koho chytil amok, nebo se vrátil z hospody??? (můj názor na blacklist je jasnej. Není k němu důvod. Každej má právo na svůj názor, stejně tak jako má každej právo se rohodnout, jestli fotky lidem ukázat, nebo si je nechat doma a pokud jde o nějaké nadávky, ty už řeší admin) Taky si nemyslím, že nějakého komentujícího tímhle potrestáš. To jen a jen sebe

  • KIV
    KIV
    07.03.2016 16:47

    No, tenkrát v noci, než odpadl, tak stačil poničit tolik fotek, ráno se nevkládalo, ale mazalo. Byly to prostě jen bonmoty namol ožralého, a neunesl to nikdo z těch, pod čí fotky psal, mazali ráno všichni, nejrychlejc "děvčata"...

  • KIV
    KIV
    07.03.2016 16:50
    Reaguje na E.B.E 07.03.2016 16:44:

    "...a můžu se prosím zeptat, jak ty tak poznáš, koho chytil amok, nebo se..." - zobrazit celý komentář

    Jasně. Jdu utřít slzičku..

  • E.B.E
    E.B.E
    07.03.2016 16:51

    Ještě dodám, že komentář není často určen jen majiteli fotky, ale slouží i ostatním pro porovnání a případnou diskuzi. Navíc některým jedincům může otevřít oči, aby viděli, že fotka se dá "vidět i jinak". Ve zkratce.... i komentáře učí lidi fotit, správně se na ně dívat. Proto podle mě je nesmysl si vybírat, kdo může a kdo nemůže

  • E.B.E
    E.B.E
    07.03.2016 16:53
    Reaguje na KIV 07.03.2016 16:47:

    "No, tenkrát v noci, než odpadl, tak stačil poničit tolik fotek, ráno se..." - zobrazit celý komentář

    Nevím KIV sice o co šlo, ale když už někdo napíše nějakou kravinu, je to jen jeho ostuda. Proč něco mazat? ...a že sem si toho užil. Vím o čem mluvím.

  • E.B.E
    E.B.E
    07.03.2016 16:54
    Reaguje na KIV 07.03.2016 16:47:

    "No, tenkrát v noci, než odpadl, tak stačil poničit tolik fotek, ráno se..." - zobrazit celý komentář

    Co je to "poničit" fotky?

  • KIV
    KIV
    07.03.2016 17:06
    Reaguje na E.B.E 07.03.2016 16:54:

    "Co je to "poničit" fotky?..." - zobrazit celý komentář

    To bylo, že si spletl stěnu na záchodě v hospodě s prostorem pod fotkama.
    Ale proč se tu v tom babrat, uvedla jsem to jako příklad, proč já osobně používám blokování a odblokování.
    Někdy prostě k tomu důvod je. Amok přejde, alkohol vyprchá, a pan inženýr je zpátky, i se svými znalostmi...
    Trvalé blokování používám jen u těžkých recidivistů.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse