Mazání komentářů 2

  • Taky..
    Taky..
    02.03.2016 19:35
    Reaguje na Jakub Súkeník 02.03.2016 10:16:

    "Pravidla pro mazání komentářů pod fotografiemi samozřejmě máme - co se nám..." - zobrazit celý komentář

    Co přesně Josef nebo další napsali, že to byla na smazání? Dost by mě to zajímalo, ať si udělám obrázek. Určitě to máte někde v archivu..

  • Taky..
    Taky..
    02.03.2016 19:43
    Reaguje na Lenka Strnadová 02.03.2016 11:42:

    "Holky a klucííí, překecejte ho, aby NÁM to nedělal. Ať se tu snaží být..." - zobrazit celý komentář

    Já ho přemlouvat nebudu, je to Josefovo rozhodnutí, které chápu. Až mně jednou admini smažou komentář, také odejdu. Existuje něco jako hrdost. Škoda jen, že se nestihla doladit galerie Narovinu, kde by se to nejspíš nestalo, admini slíbili, že tam mazat nebudou, což vítám (a doufám, že slib splní).

  • Taky..
    Taky..
    02.03.2016 20:02

    Budiž to poučení pro všechny, že zpětné mazání svých komentářů (ale kolikrát i svých fotek, pokud se pod nimi stále diskutuje) je nerozumné a napáchá zbytečně zlou krev. Je lepší si 3x rozmyslet, co napíšu, a pak si za tím stát.

    Nejlepší by bylo, kdyby šly komentáře mazat nebo upravovat jen do okamžiku vložení dalšího komentáře. Od té chvíle by byly zamčené. Tím se umožní oprava chyb a zároveň zabrání manipulaci.
    Některé weby mají navíc možnost náhledu před definitivním vložením, která nejenom umožňuje lépe odhalit chyby, ale také aktualizovat přd vložením diskuzi (někdo mohl mezitím něco napsat).

  • kubuthor
    kubuthor
    03.03.2016 09:15

    Gratuluji karen k odstranění dalšího uživatele.

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    03.03.2016 09:44
    Reaguje na Jakub Súkeník 02.03.2016 10:16:

    "Pravidla pro mazání komentářů pod fotografiemi samozřejmě máme - co se nám..." - zobrazit celý komentář

    Dočkáme se nějakého rozumnějšího vyjádření administrace, nebo zůstane jen u téhle ironie s přípodotkem: "Buďte rádi za to, co máte, jinde... " - nepsali náhodou admini po spuštění nového FA, že jsou/budou vděční za všechny připomínky?

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    Admin
    03.03.2016 09:53
    Reaguje na Dana Kovaľová 03.03.2016 09:44:

    "Dočkáme se nějakého rozumnějšího vyjádření administrace, nebo zůstane jen u..." - zobrazit celý komentář

    Za všechny připomínky rádi jsme, ovšem ne vše do FA skutečně zapracujeme.
    Úprava komentářů uživatelem: zůstává, zvažujeme zkrácení časového limitu.
    Mazání komentářů správci: Tato možnost je nutná, právo k ní má úzký počet lidí, který ji rozhodně nemá za nástroj pruzení uživatelů.
    Je to takto lepší? :-)

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    03.03.2016 10:26

    Honza chtěl vědět, co tak závažného Josef napsal... A já chtěla vědět, zda to bylo rozhodnutí jednotlivce... nebo zda o mazání příspěvků diskutuje více lidí? Ještě se chci zeptat, zda Karen opět žalovala... Není totiž přeci ve vaší moci číst a zabývat se všemi příspěvky.
    Honzo, já dala Karen sedmičku a sdělila jí, že manžel má pravdu, být fotka v barvě, má to ode mě za osm... (psala vysmívavě na Josefovu reakci o nekvalitě fotky a oblohy... že jedinou nekvalitu manžel vidí v tom, že fotka není barevná) Nebo tak nějak. Josefova slova odříkat nemůžu... Mám krátkodobou paměť... jako slepice...
    Ano, přiznávám, opět jsem trošku přstřelila, ale proč lidi nepotěšit sedmičkami, když tak moc hájí svá díla a nejsou schopni vidět chyby, které jim někdo v dobré víře vytkne... Pak jsem opravdu zmatená a nevím, co se na FA od nás vlastně chce! :D

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    03.03.2016 10:30
    Reaguje na Lenka Strnadová 03.03.2016 10:26:

    "Honza chtěl vědět, co tak závažného Josef napsal... A já chtěla vědět, zda..." - zobrazit celý komentář

    neoznačila jsem, že chci předchozím příspěvkem reagovat na příspěvek Jakubův, když mi opět nebylo odpovězeno. (Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...) A zpětně už to asi nejde. Tuhle možnost bych uvítala raději, než možnost mazání...

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    03.03.2016 10:39
    Reaguje na Jakub Súkeník 03.03.2016 09:53:

    "Za všechny připomínky rádi jsme, ovšem ne vše do FA skutečně zapracujeme...." - zobrazit celý komentář

    Jen o kousek... odpovědi na konkrétní otázky, které tu opakovaně zazněly, opět chybí - proč bylo nutné smazat komentáře Josefa Vrážela (nota bene když mu Helena interně psala, jak moc si jich váží)?
    Byl v tomto případě nutný zásah správců?
    Jakube, vaše odpověď (02.03.2016 10:16), na kterou jsem dnes reagovala, byla v dané situaci nepřiměřeně ironická a značně přispěla k odchodu výborného fotografa, který byl a mohl nadále být pro FA značným přínosem. Nebylo by na místě místo smajlíků spíše přiznání pochybení/omluva?

  • Taky..
    Taky..
    03.03.2016 11:05
    Reaguje na Lenka Strnadová 03.03.2016 10:26:

    "Honza chtěl vědět, co tak závažného Josef napsal... A já chtěla vědět, zda..." - zobrazit celý komentář

    Žaloval prý Josef na Karen a to přitáhlo zlobu Bohů.

    Ty Lenko často přestřeluješ, alespoň podle mého vkusu. Nejde o kritiku fotek, ale o určité navážení se do autorů. Viz třeba poslední případ Tomašovský. Po tvém komentáři 29.02.2016 12:21 se ani nedivím, že reagoval tak jak reagoval.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse