Mazání komentářů 2

  • ornitolog TomT
    ornitolog TomT
    02.03.2016 11:12
    Reaguje na Macenauerová nemá čas 02.03.2016 06:41:

    "Takže resumé... Zatím co předchozí vlákno stihli admini uzamknout ani né za..." - zobrazit celý komentář

    Reaguji na poslední odstavec Josefova příspěvku. Narovinu: já naopak nevidím takový problém v samotné možnosti editovat komentáře, ale v uživatelce, která nemá soudnost. Následné vyluxování komentářů administrátory považuji za nešťastné, za čestnější bych považoval včasné sebekritické smazání fotografie autorkou.

  • bell
    bell
    02.03.2016 11:15
    Reaguje na Jakub Súkeník 02.03.2016 10:57:

    "Editace komentářů je zavedena proto, aby po sobě mohl uživatel komentář..." - zobrazit celý komentář

    takže opravit, NE změnit nebo smazat nebo doplnit o jiná, nová, další slova. Můžu vás ubezpečit, že orpava přesklepků nepo bravopysních chib je najprosšto zbitečná, protože obsah zůstane zachován a inteligetní člověk tyto chybky omluví a přeloží si do češtiny, že? :)

  • bell
    bell
    02.03.2016 11:18

    flástněé mě to zašííhíná pafit.. :) .. mám totiž moc ráda knihu Pan Kaplan má třídu rád

  • Macenauerová  nemá čas
    Macenauerová nemá čas
    Autor
    02.03.2016 11:21
    Reaguje na ornitolog TomT 02.03.2016 11:12:

    "Reaguji na poslední odstavec Josefova příspěvku. Narovinu: já naopak..." - zobrazit celý komentář

    On se vždycky najde někdo kdo tu možnost zneužije ať zjakéhokoliv úmyslu. Prostě psané slovo má naprosto jíný dopad než mluvené...pro mě je to nesmyslné pravidlo..ovšem admini toto pravidlo považují za zásadní a světové, nechtějí jej změnit já s tím problém nemám, jen se podle toho zařizuju...

    Ale vlákno jsem založil z jiných důvodů a to mazání komentu adminy...

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    Admin
    02.03.2016 11:24
    Reaguje na bell 02.03.2016 11:15:

    "takže opravit, NE změnit nebo smazat nebo doplnit o jiná, nová, další slova..." - zobrazit celý komentář

    "inteligetní člověk tyto chybky omluví a přeloží si do češtiny, že?"
    ...pohybuji se na internetových fórech dost dlouho na to, abych o tom pochyboval ;-)

  • Macenauerová  nemá čas
    Macenauerová nemá čas
    Autor
    02.03.2016 11:24

    ANO...Bell jako moudrá dáma má pravdu...nemá smyslu to tu dále rozmazávat...otravovat ovzduší jink příjemného webu...

    příště snad budou admini více přemýšlet, než něco učiní...

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    02.03.2016 11:31

    A další báječný fotograf je v hájí díky "férovému" přístupu adminů.., do prdele práce!!!

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    02.03.2016 11:33

    ...ještě před chvílí byl na třetím místě mezi top autory nějaký Josef Vrážel, jsem myslela, že místo něj bude alespoň jen vzduch...

  • bell
    bell
    02.03.2016 11:34
    Reaguje na Dana Kovaľová 02.03.2016 11:31:

    "A další báječný fotograf je v hájí díky "férovému" přístupu adminů.., do..." - zobrazit celý komentář

    to nefáátí, sůztaanou nám tu chrómaty iných, lepzšík chotokrafů!

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    02.03.2016 11:42
    Reaguje na Dana Kovaľová 02.03.2016 11:31:

    "A další báječný fotograf je v hájí díky "férovému" přístupu adminů.., do..." - zobrazit celý komentář

    Holky a klucííí, překecejte ho, aby NÁM to nedělal. Ať se tu snaží být hlavně kvůli nám, že je tu hodně normálních lidí, kteří o něj stojí...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse