Mazání komentářů 2

  • Macenauerová  nemá čas
    Macenauerová nemá čas
    Autor
    28.02.2016 07:14

    Chtěl bych se zeptat, zda administrátoři mají nějaká pravidla pro mazání komentářů pod fotkama. Čeho konrétně jsem se dopustil, že mi byly vymazány komentáře bod fotkou KIV ?
    Vy nestojíte o to , aby se pod fotkama diskutovalo ?
    Dále bych se chtěl zeptat, zda lze promazávat zprávy.

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    28.02.2016 08:22

    Josefovy komentáře jsem četla, byly k fotce a jejímu obsahu; což v praxi znamená, že jedna absurdita (možnost měnit komentáře), vedla k druhé absurditě - aby diskuse, kde autorka smazala svoje vstupy, nezůstala nesmyslná, byly smazány i komentáře k věci, tedy fotografii samé.
    Mám pocit, jako bych omylem překlikla na weibo... :-/

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    28.02.2016 09:26

    ...to snad nemyslíte vážně? Byla smazána i má sedmička a snovní žvásty pod onou fotkou. Opět jste se rozhodli s lidmi pěkně zatočit. Opravdu tu chcete jen stádo poslušných ovcí, které si navzájem budou mazat med kolem huby? Původní diskuze je kde?!

  • bell
    bell
    28.02.2016 09:41

    Z principu je následná editace komentářů špatná, vede minimálně k nedorozumění, maximálně k naštvání a vyštvání lidí z této galerie. Kdyby šlo jen o překlepy, stačilo by na jejich opravu 10 min., ale 24 hodin? Tak dlouho čekat, než napíšu svůj názor k věci abych nevypadala jak idiot, že neumím číst, co bylo psáno přede mnou?

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    28.02.2016 09:52

    ...i do pěti minut jsem schopna chybu najít a opravit :)) Ale i když tu možnost mít nebudu. Jsem prostě jednoznačně proti mazání. Myslím, že by na to neměl mít právo ani asministrátor...

  • Z.  I.
    Z. I.
    28.02.2016 11:40

    souhlasím s Lenkou, bellou, Danou a se všemi dalšími, kteří jsou proti editací již vložených komentářů

  • fíí nerado nudu
    fíí nerado nudu
    28.02.2016 13:47

    ...šmankote,píšu jako prase,překlepy hrubky vypadlá písmenka...vím to,ale stejně to po sobě neopravuji,co je zveřejněno má zůstat zveřejněné....toto je služba akorát tak pro štváče a překrucovače

  • rohtubuk
    rohtubuk
    29.02.2016 10:27

    Souhlas se všema nademnou.

  • Taky..
    Taky..
    29.02.2016 11:18

    Nestlihl jsem komentáře přečíst, takže nevím, co přesně jste si řekli. Myslím si ale, že ze strany KIV šlo spíš o zalitování svých slov a poněkud nedomyšlené řešení pomocí mazání. Co mně vadí daleko víc, je svévolné mazání administrátorů. V zájmu vyčištění diskuze od všech útočnějších nebo sarkastických komentářů (nebo prostě od všech komentářů, které se jim nezdají) se uchylují k autokratické čistce, kterou napáchali víc škod než užitku.

  • Macenauerová  nemá čas
    Macenauerová nemá čas
    Autor
    02.03.2016 06:41

    Takže resumé...
    Zatím co předchozí vlákno stihli admini uzamknout ani né za 12 hodin, tady nebyli schopni ani ťuknout za 68 hodin a to mi dokonce jeden z nich výslovně slíbil, že to udělá...
    V prvním vlákně jsem se dozvěděl jen to, že si můžete z lidí dělat vrtuli, pak to celé poopravit, když ani to nestačí tak vymazat, omluvit se adminům a z kometujícího je rázem padouch a slovy Heleny provokatér, zatím co ten kdo vesele porušoval pravidla, ale omluvil si zaslouží obdiv a úctu....
    Dle reakce adminu na toto vlákno lze vyvodit jediný závěr...je potřeba držet hubu a krok...

    Ano, je na administrátorech jakým směrem se má web ubírat, je to jejich právo, které plně respektuji.
    Vzhledem k tomu, že tu jsme všichni dobrovolně je na nás, abychom si stanovili hranici co jsme a nejsme ochotni akceptovat...
    Osobně mi ani tolik nevadí chování Karen, ta jen využila (zneužila) toho, co ji systém umožňuje, vadí mi a zásadně postoj administrátorů...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse