Mazání komentářů 2

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    Admin
    02.03.2016 10:16
    Reaguje na Macenauerová nemá čas 28.02.2016 07:14:

    "Chtěl bych se zeptat, zda administrátoři mají nějaká pravidla pro mazání..." - zobrazit celý komentář

    Pravidla pro mazání komentářů pod fotografiemi samozřejmě máme - co se nám nelíbí, to smažeme (jsme totiž ti zlí, všemocní a záludní adminové, jejichž cílem je být v neustálém konfliktu s uživateli, přece ;-)
    ...upřímně, nějak mám pocit, že na jiných webech je možnost uživatelů hovořit do vývoje a pravidel webu nulová. Snažíme se být otevření, ale často to vede k tomu, že pak mají uživatelé pocit, že "ti administrátoři nám kazí NÁŠ web".
    Jinak k původnímu dotazu č. 2: mazat zprávy nejdou a nepůjdou.

  • Macenauerová  nemá čas
    Macenauerová nemá čas
    Autor
    02.03.2016 10:22
    Reaguje na Jakub Súkeník 02.03.2016 10:16:

    "Pravidla pro mazání komentářů pod fotografiemi samozřejmě máme - co se nám..." - zobrazit celý komentář

    dotaz č. 1 stále nezodpovězen...

  • bell
    bell
    02.03.2016 10:50
    Reaguje na Jakub Súkeník 02.03.2016 10:16:

    "Pravidla pro mazání komentářů pod fotografiemi samozřejmě máme - co se nám..." - zobrazit celý komentář

    jestli oni ten Váš web nedělají taky naše fotky, naše komentáře a my..
    takže resumé, Josef smazal fotky..

    prosím odpověď na 1 (jednu) otázku: proč je zavedena editace již zveřejněných komentářů?

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    02.03.2016 10:55
    Reaguje na Macenauerová nemá čas 02.03.2016 10:22:

    "dotaz č. 1 stále nezodpovězen......" - zobrazit celý komentář

    Toho se zde zřejmě nedočkáš... něco z interní pošty:

    Lenka Strnadová | před 3 dny 09:31

    ...Heleno, proč to děláte? Proč odrazujete tu hrstku inteligentních fotografů s vlastními názory a střízlivým pohledem na nepovedená díla??? Proč po nich stále šlapete? Co jsou to za praktiky? https://www.fotoaparat.cz/forum/diskuse/1856#article-comment-13889

    Helena Macenauerová | před 3 dny 10:20

    Lenko, neslapu po nich. Kazdy ma pravo fotku vlozit, neni potreba posmesna slova, vse se da rici slusne. Helena

    Lenka Strnadová | před 3 dny 10:23

    z tohoto jsem nevyčetla nic...

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    Admin
    02.03.2016 10:57
    Reaguje na bell 02.03.2016 10:50:

    "jestli oni ten Váš web nedělají taky naše fotky, naše komentáře a my....." - zobrazit celý komentář

    Editace komentářů je zavedena proto, aby po sobě mohl uživatel komentář opravit, pokud udělal nějakou botu. Osobně si libuji, už jsem to mnohokrát použil (bez narušení diskuse). Debatovat lze o délce limitu 24h. Osobně jsem po sobě několikrát našel hrubku několik hodin po zveřejnění:-/ Případně jsem v odpovědi zapomněl zmínit nějakou důležitou věc.

  • Macenauerová  nemá čas
    Macenauerová nemá čas
    Autor
    02.03.2016 10:57
    Reaguje na Lenka Strnadová 02.03.2016 10:55:

    "Toho se zde zřejmě nedočkáš... něco z interní pošty: Lenka Strnadová |..." - zobrazit celý komentář

    Helena Macenauerová | včera 23:06

    Pepo, vase nazory jsou casto dost ostre, nicmene je mam rada a mam rada i vase fotky...stejne tak si vazim toho, ze se Karen omluvila.

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    02.03.2016 11:00

    úsměvné :)) Hlavně že se máme všichni rádi :))

  • Macenauerová  nemá čas
    Macenauerová nemá čas
    Autor
    02.03.2016 11:01
    Reaguje na Jakub Súkeník 02.03.2016 10:57:

    "Editace komentářů je zavedena proto, aby po sobě mohl uživatel komentář..." - zobrazit celý komentář

    odcházíte od tématu...to vlákno, kde se to řešilo jste uzamkli....

  • Macenauerová  nemá čas
    Macenauerová nemá čas
    Autor
    02.03.2016 11:03
    Reaguje na Jakub Súkeník 02.03.2016 10:57:

    "Editace komentářů je zavedena proto, aby po sobě mohl uživatel komentář..." - zobrazit celý komentář

    nehledě na to, že to proč tohle vzniklo nebylo rozhodně kvůli opravám pravopisných chyb...

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    02.03.2016 11:09
    Reaguje na Jakub Súkeník 02.03.2016 10:16:

    "Pravidla pro mazání komentářů pod fotografiemi samozřejmě máme - co se nám..." - zobrazit celý komentář

    Na to se nedá už nic napsat. Je to zbytečné... Vlastně můžeme být rádi, že nám občas v něčem vyhovíte. Ještě se zeptám, zda Josefovy komentáře pod Kareninou fotkou mělo možnost číst více administrátorů a střízlivě se dohodnout, zda jsou natolik urážlivé, že je potřeba mu zacpat hubu. A když ne zacpat, tak vymazat vše, co ona huba vyřkla? Nebo to bylo (pro mě unáhlené) rozhodnutí jednotlivce?

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse