oddělená galerie

  • Opicihlava
    Opicihlava
    31.01.2016 14:59

    Jsem pro, nápad se mi líbí.

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    Autor
    31.01.2016 17:39
    Reaguje na Radik 31.01.2016 13:58:

    "Ciste teoreticky si to nedovedu predstavit... je to jeden klik z hlavni..." - zobrazit celý komentář

    A bylo by tedy alespoň možné případně Katovnu dát někam výš na seznam galerií, nebo na samostatné tlačítko v nabídce galerií?
    A při přihlášení by asi měl vyskočit stručný popis plus pravidla, aby dotyční věděli, "do čeho lezou"...

  • Radik
    Radik
    31.01.2016 17:56

    Popis/pravidla jsou (volitelnou) soucasti kazde galerie/souteze. V seznamu galerii bude stejne jako kazda galerie.

  • Taky..
    Taky..
    01.02.2016 11:45

    Přijde mi, že tu došlo ke sloučení dvou různých nápadů - Daniny diskuzní galerie O-KO a "mé" ryze kritické galerie (kterou jsem propagoval pod názvem "S kůží na trh"). Je potřeba se zamyslet, jestli jsou vůbec slučitelné, jestli je nenechat samostatně. Jak jsem pochopil Danina pravidla, cílem je uklidit se na "náš písek", kde se bude svobodně diskutovat a ne hodnotit. Moje představa byla naproti tomu hlavně o té zevrubné kritice, kde jak názory, tak body mají své místo. Možná v tom ale rozpor není, nevím...

  • Radik
    Radik
    01.02.2016 11:57

    No to se dohodněte... zatim to chapu jako jednu galerii bez bodovani, kde by bylo vhodne specifikovat pravidla tak, aby byla prijatelna pro sirsi skupinu, ne jen "uklidit par lidi"... Nebo lze samozrejme zalozit dve galerie, ale podle me to bude v prvni chvili spise matouci.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    01.02.2016 13:02
    Reaguje na Dana Kovaľová 28.01.2016 13:45:

    "Ráda bych oživila ten nápad na oddělenou galerii, který zazněl hned v..." - zobrazit celý komentář

    K tomu není třeba oddělená galerie.

    Původně mi to přišlo jako dobrý nápad, ale změnil jsem názor.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    01.02.2016 13:05
    Reaguje na Taky.. 01.02.2016 11:45:

    "Přijde mi, že tu došlo ke sloučení dvou různých nápadů - Daniny diskuzní..." - zobrazit celý komentář

    Jaký by byl účel té Vaší galerie, kterou žádáte založit? Co Vám brání diskutovat, zevrubě - nezevrubě, jakkoliv, v současné galerii?

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    01.02.2016 13:14
    Reaguje na Pavel_P 01.02.2016 13:05:

    "Jaký by byl účel té Vaší galerie, kterou žádáte založit? Co Vám brání..." - zobrazit celý komentář

    Ano, toho se také trošku bojím... téměř nikdo nikomu pod nic neleze... (krom oblíbenci oblíbencům) natož diskutuje, ale chci věřit, že v galerii pro to určenou se více odvážete...

  • Radik
    Radik
    01.02.2016 13:24
    Reaguje na Pavel_P 01.02.2016 13:05:

    "Jaký by byl účel té Vaší galerie, kterou žádáte založit? Co Vám brání..." - zobrazit celý komentář

    Duvod k tomu rozhodne je, byl uz na starem FA...
    Vzdy byli uzivatele, kteri komentuji rekneme tvrde. A vzdy byli uzivatele, kteri to rekneme tezce nesli. A opravdu ted NECHCI rozebirat, jake k tomu mel kdo pohnutky a co to kdyz zpusobilo za reakci (na obou stranach). Kazdopadne dochazelo ke (zbytecnym) problemum. A i kdyz si i ja myslim, ze staci trocha oboustranne tolerance a da se diskutovat uz ted, neni tomu tak.
    Takto mame moznost aspon castecne temto sporum predchazet.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    01.02.2016 13:36
    Reaguje na Radik 01.02.2016 13:24:

    "Duvod k tomu rozhodne je, byl uz na starem FA... Vzdy byli uzivatele, kteri..." - zobrazit celý komentář

    Ok, rozumim.

    Ještě mě napadlo jednoduché řešení, které jsem viděl v jedné skupině věnující se street fotografii na Facebooku. Ti, kdo si vyloženě žádají hlubší komentář bez okolků napíšou do názvu nebo popisku "FOR CRITIQUE"... a funguje to. Když tam tato poznámka není, pak se to bere tak, že o kritiku nestojí.

    Už jsem to psal dřívě v tom uzavřeném vláknu, ale nikdo na to nereagoval.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse