oddělená galerie

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    Autor
    28.01.2016 13:45

    Ráda bych oživila ten nápad na oddělenou galerii, který zazněl hned v prvních dnech po změně - a odumřel ve fázi "tak navrhněte, co chcete, a my to uděláme" - protože pak už se toho nikdo nechopil. (VIZ RADIK 18. 10. 15 01:22; 19.10.2015 16:24 atd. https://www.fotoaparat.cz/forum/diskuse/1628/15/)

    Název
    - napadá mě O-KO (o komentování) nebo GA-ZE (galerie zet) - ale třeba by někdo přišel na něco lepšího.

    Popis
    - galerie pro ty, kdo chtějí vnímat fotografii jinak, než jen jako pěkný obrázek
    - galerie fotografií s nadstavbou
    - galerie pro ty, co tuší, že i fotka má mít duši...

    Pravidla
    - fotografie se vkládají nebodované, komu by chybělo číselné hodnocení, může vždycky hvězdičky připsat do komentáře
    - žádný IL
    - smyslem je o fotografiích diskutovat, komentář by neměl být vnímán jako záměrná urážka (pokud z jeho podstaty nevyplyne, že se jedná o záměrnou urážku - pak zakročí administrace)
    - pokud bude někdo opakovaně porušovat předchozí pravidlo, může mu být vstup do této galerie zablokován
    - žádné změny jednou odeslaných komentářů
    - možnost nastavení této galerie jako výchozí - v případě zaškrtnutí se bude uživateli zobrazovat jen její obsah bez jiných fotografií

  • Taky..
    Taky..
    28.01.2016 15:11

    jsem pro

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    Autor
    29.01.2016 04:14

    ...ale možná je na to už pozdě...

  • ornitolog TomT
    ornitolog TomT
    29.01.2016 21:45
    Reaguje na Dana Kovaľová 28.01.2016 13:45:

    "Ráda bych oživila ten nápad na oddělenou galerii, který zazněl hned v..." - zobrazit celý komentář

    Ta myšlenka je určitě dobrá, jenom si nejsem jist naznačenou podobou. Trochu ta tvoje pravidla, Dani, zní jako zavádění nového lepšího FA uvnitř FA - i to by byla samozřejmě možnost.

    Já jsem ty původní plány na minulém vlákně pochopil spíš tak, že by to byla fakt taková drsná katovna, kam by si člověk skutečně dobře rozmyslel, co nahrává, protože nahráním by neříkal jenom „preferuji slovní hodnocení“, ale skutečně „chci kritiku“.
    Také by se tím vyprofilovaly fotky, ke kterým má smysl něco psát, protože většina i delších a zajímavých komentářů tu často jen tak vyšumí do prázdna. Díky „kritické galerii“ by se diskutéři zhustili více na jednom místě.

    I já počítám, že bych tam nahrál jen sem tam něco, protože - upřímně - u některých fotek chci jenom pochválit ;-)

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    Autor
    30.01.2016 05:23

    Galerie KO-KR (komentáře-kritika :)
    ...samozřejmě to, co jsem nahoře sepsala, jsou jen nahozené návrhy k další diskusi a osobně proti přitvrzení kritickým směrem nic nemám...

  • Limonádový Joe
    Limonádový Joe
    30.01.2016 11:44

    A proč vlastně došlo ke změně fotoaparát.cz? Myslím, že "za stara" tam docela dobře fungovalo to, po čem tady teď voláte a na co chcete mít extra galerii. Také mi přijde, že hodně kvalitních autorů, kteří měli co říci, odsud jaksi vymizelo. Proč? Co se vlastně stalo? Rok jsem tu nebyl, takže nevím. Nechám se poučit... :-)

  • Radik
    Radik
    30.01.2016 12:50

    I my se nad tim zamyslime, ale to zamereni a zapojeni do ostatnich galerii neni uplne jednoduche. Do jiste miry je to o tom co pise TomT.

    Dale nemame nazev, jasny, vystizny.... zminema Katovna mi v podstate prijde nejvystiznejsi, ale asi ne uplne vhodna :)

    Co by za nas bylo pevne nastavene je zakazane bodovani. Zakaz ignorelistu myslim neni na poradu dne, to je na kvlite uzivatelu, stejne jako schopnost zvladnout kritiku a needitovat komentare. Pokud nekdo neustoji takovy rezim, je mozne ho proste z teto galerie trvale vykazat.

    Moznost volby "vychozi" galerie nemame ani v jinych...

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    Autor
    30.01.2016 13:39

    A čistě teoreticky a technicky by volba "výchozí" galerie byla proveditelná?

    Náhodou, katovna je dobrá ... Nebo foto-katovna, aby to bylo mírnější ;)

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    30.01.2016 19:10

    Katovna :)) Bojim bojim, ale nejsem proti :))

  • Radik
    Radik
    31.01.2016 13:58

    Ciste teoreticky si to nedovedu predstavit...

    je to jeden klik z hlavni stranky cele galerie, takze nevidim duvod. navic si ji kazdy muze nastavit jako oblibenou, takze ji ma lepe dostupnou i pri vkladani.
    jestli to mam chapat tak, ze se uplne skryje hlavni stranka cele galerie, tak to je dost tezko resitelne (v podstate neresitelne).

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse