Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mne teda ta vcela prijde hrozne neostra a ty barvy na zadecku... nevim nevim. Jinak ty plasty jsou ale super.
bez té včely by to bylo lepší
jako jachym-az na tu vcelu dobra fotka
3++
Přidávám se k Jachymovi a termitovi ..... :o)
souhlas s Jachymem, ta ostrost mi nesedí
záměr dobrý...provedení horší...
Technicky je to podle mne nepovedené - ostrost & spol...
farby mi sedia :)
nápad dobrej, škoda horší tk
tie čierne rámiky sú strašné, nehodia sa k včele. pekná fotka plná života a práce a ty to zabiješ čiernym rámikom.
technická stránka slabšia
ztráta detailů
hodně špatná tk .... 3+
nápad je fajn, ale je to hodně neostré
skoda tech detailu
ostrosť
fajn farby...este lepsie zaostrit pls
velka skoda ostrosti...
5-