Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nechal bych jen klasickou černobílou verzi.
:-) alebo :-( ako v podstate je to dobra fotka ale zaroven polutovania hodná situácia ludí co su na nej.
...fabula de te est ?-)
jo...
ako momentka 5+ mohlo by byt viac ale nato treba iny pohlad , viac detajlu a zblizka ;)
Pěkné. Barevné provedení super.
nevzalo mne to
sepie se mi sem moc nehodí...
4+
3- nepáči sa mi to tech. kvalitou, kompozíciou a vlastne ani obohraným motívom
to Marian: Obehraný motiv?? Ten tady vidím každý den v podobě nejrůznějších rostlin, hmyzu atd. a přitom se jedná o fotografie, které mají nejvyšší hodocení...
Romane, tyto dokumenty vyzní daleko nejlím v čisté BW.
A politovánihodná situace? Neřekl bych. Spousta těchto lidí je šťastnějších než my, kteří buď vstáváme denně ve čtyři do práce, tam se handrkujeme se šéfem nebo sice brzo nevstáváme, ale zato máme velkou zodpovědnost. To tihle lidé neznají, jenom chlastají-viz fotka-a vykuřují. Dávky berou z mých a Tvých daní, zdravotní péči mají stejnou jako my a já nevím, co všechno. Navíc bylo zjištěno, že víc než polovina nezaměstnaných pracovat nechce a to bez ohledu na jejich rodinný stav nebo vzdělání. Když každý měsíc letím s kupou dokumentů na berňák a nevím, jak to dopadne a vidím tyhle flinky, docela jim závidím. Takže BRANISLAVE, nech na hlavě.
Kdyz jsem sem tuto fotku daval, tak jsem mel dilema jestli sepia nebo BW a mam ho porad. Takze jsem se rozhodl, ze jsem ve ctvrtek dam i BW verzi teto fotky a muzeme to spolecne porovnat... :-)
Sepie bude určitě lepší
Jestli sem chceš dát fotku znovu v BW, zkus ji fíknout na čtverec. Spodek nechej, ty traviny jsou oukej, ale ten vršek je jalovej. Čauec.