Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc pekný úsmev :-) 6+
Souhlas s Tomem.
predchvilkou to mala za plny pocet...teraz za 6..)
Svetlo super, vyvazeni barev taky, akorat v prave casti za modelkou ve vysi lopatek nejaka cervena cmouha - dal bych 7
hezká slečna - odvážná kombinace rezatých vlasů a červeného svetru...
Bezva ( hm, to ale už vlastně ani nehodnotím fotku, ale modelku :o) )
Hmm, ta zena ma iskru! Vyborny portret, mozno mohlo ist trochu svetla aj zozadu, nech vidiet obrysy hlavy.
6++, libi
krásný úsměv a oči..
celé krásné :)
Parada
hmm, tu slečnu jsem tu na FA viděl už několikrát. Nikdy jsem ale nehodnotil (stejně jako jiné portréty) - portrét nedělám, protože neumím a ani případné chybky v dílech ctěných kolegů nevidím (světlo zprava, zleva, zezadu, vypálené čelo...:-)
Fotka i slečna se mi líbí tolik, že tentokrát bodovat prostě musím:-)
hmmm, celé pěkné, opravdu. Jak fotka, tak motiv.
:o)))
pekne
Je to výborné, ale na první portrét Janky tu na FA to prostě nemá :-). Zde bych uvítal trochu více světla i z boku.
Moc pěkné ...
Ubral bych líčení okolo očí. Krásná je i tak dost...
Janka je sikovna a ty taky = za 6 :-)
Po čertech pěkná ženská a proto i foto !
Čisté
Krasne, mozna se mi to jen zda, jako by horejsek hlavy splival s pozadim, ale to je detail... 6++
6+ ... fotka nadherna, za ten usmev bych dal i 9 :)
portréty nedělám a tak je hodnotím jen zřídka,a jen ty co se mi moc líbí. a ten je super
... není co řešit..:-)))
Hezký portrét sympatické ženy.
Fakt nadherne fotogenicka:-)) To se to pak foti!!
6+
Moc pěkný portrét...šibalský úsměv modelky...
Proboha - co mi ta fotka ma prinest, prosim?
jak jako 7? jak jako 6? jako jak?