První pokus o atelierový portrét.Tak mě šetřete:-).
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zamyšlená
6+ no super dalsi lahudka :))
Fajn!
Pěkná....
a je dobrej :-)
fakt je zamyslena:)
moc pěkné
Dobré čisté.
moc příjemná
výborná
moc hezký
supr :o)
Pěkné. Na rozdíl od mnoha ateliérovek je modelka živá.:-)))
příjemné foto
Nešetřím tě 6
Na první pokus hezké.
Líbí výraz očí.
výborné, jen tak dál :-)
na prvy pokus je to velmi dobre ,
jj
kdybych byl rypna, tak si rejpnu do těch volných vlásků vlevo, o který mi zavdilo oko, ale jelikož rypna nejsem, tak se mi moc líbí tonalita, výraz, kompo, světlo... :)
vyborne
vsem dekuji za komenty, jsem mile prekvapena
TK výborná..celkovo príma
hooodně fayn :)
pěkný/á ;)
ano :-)
6++ krasna slecna , vyborna fotka
6++ velmi hezké.Snad , možná pravý dolní roh, místo těla černou, ale spíš jako varianta než chyba
prijemne a velmi pekne
moc pěkná:)
moc dobre
asi bych nechal to čelo vyběhnout do rohu fotky...
Moc hezke- supr.
fajnová příště pozor na vlasy u pravého oka slešny až příliš táhnou oči, nevím sice co ale něco ještě zmáknout s čelem je zvláštně useklé jinak moc pěkná fotografie
Fajn nasvětlení.
ano líbí
Asi bych retušnul tu pižičku na ruce. Ale to je nepodstatný detail. Fotka krásná.
!!!
krásná fotka
.....
no jo když je modelka...
super!
moc hezka prace
super
TOHLE se mi moc líbí :)
Nice.
mne sa to paci, fajn.
libi...
!!!!!!!!!! 6++
...paráda...
super
výborná,veľmi príjemná fotka
pěkné
trosku jemnejsie prevedenie by tomu viac svedcalo..inak ok
Mne sa to veľmi páči. Super !
moc hezké..
Paní digi K, tak jestli je to skutečně váš první pokus, tak gratuluji.
Dvě poznámky, které ovšem nemusíte brát vážně.
1. PS přioříznutí ruky u brady tvořící temně černý trojúhelník mě ruší.
2. Hloubka ostrosti příliš velká. Grafici ale takovou milují, protože se jim to dobře "vykrývá".
fajn
i fotka je pěkná...
pekne, pekna
nice...
ten pohled! good
prijemne, decentne
pěkné
Celkem fajn, znaménko a líčení
5--, nešetřím... kvůli řešení LH a hlavě dvojruky v PD rohu, deformaci brady, histogramu/tónování....
moc pekna. 6+
Pekne. Posedlost ostrosti vede u spousty lidi k preostrovani a tak to vidim i zde na ocich. Take bych volil trochu jiny orez (viz. Mirek Kolcava), ale to je casto desne subjektivni. Neexistuje tak dokonala kompo, aby se libila vsem. Gratuluji k prijemnemu snimku... 5+
me se to libi
5+ ako borievky
6+ Hmm
tak to je hukot fakt masakr
jj jen tak dál :o)
6+1
Prvy pokus vysiel!!!
pěkná fotka
Fakt první jo? Je to moc pěkný!
Na první pokus by to už asi nemohlo být lepší... :)
hezky jemné
Ahoj z diakov daco bude. Ja sa hrozne tesim na tvoje vycvaky ;-)
tahle fotka me zaujala.. prijemne teda;)
moc hezké
6++
dobra prace
se ti povedla
Moc pěkné , jen tak dál .
velmi pekne mozno je to trosku preostrene na moj vkus
ale to je teraz ,,moderne,,