taková nakloněná rovina... ;)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí - železniční
málo nakloněná, když to je schválně, tak to musí být víc :o) tam bych se ještě vrátil, je tam na co koukat ;o)
Pěkné kontrastní ...+
fajn
skvely napad!! za riziko prejeti vlakem to stalo
5+ pěkné, pěkné :) Možná toho náklonu mohlo být víc, ale takto to byl asi záměr, že?
pěkné...jak již řečeno: pokud je to záměr, tak náklon by mohl být i větší
bylo to focené v rovině s kolejnicí, která se nakláněla v zatáčce... chtěla jsem nechat vše tak jak to opravdu je.. :)
5 + 1 za statečnost :o). Ses nebíla že tě přejedou?
líbí
líbí :)
mazec ta pavučina drátů ..:o)
tady zase naopak preostreno...