Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn
+
pekne. prijde mi to trochu preostrene, ale mozna se mi to zda.
Petr Jinek - nezdá, opravdu je to malinko víc přeostřené, ale až při zmenšování sem do galerie :)
super
5++, líbí, ale taky se mi zdá přeostřená - už v náhledu jsem měl ten pocit
fajn
6+
Pekne. Rozmyslam, ako by to vyzeralo, keby to bolo fotene trosku viac z dialky a cerveno sfarbene nebo by bolo na vacsiu plochu fotky. Ale krasne...
pěkné
:-)
6-
super, v zásobě mám podobnou....
moc hezký :)