Jedna z auta na křižovatce při čekaní na zelenou.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tady je to odbarvení fajn
5+ jedůvka :)
lidi, proč mi to odbarvování děláte :(
dobrééé:)
3-4
achjo, podle mě dají tyhle fotky víc práce, než užitku :(
fajn
pocitovo 4.
jo, správně, měla být celá oranžová ;o)
pehna pracicka :)
ok -nápad...
pro mě nic.
Ta barevna uprava to hodne zlepsila. Jinak se mi moc nelibi kompozice - preriznuta kabina, semafory a hlavy "vyrostle" na aute...
pre mna len dobra 4+, tk mi nepride dva krat najlepsia co by mi az tak nevadilo ale osobne ma tieto colorovane fotografie az tak neberu ked v tom neni poriadny napad...
5+
**
Tak tohle moc nemusím...ale za snahu...
5+
Fajn
TK nic moc, tu oranzova je na me zbytecne moc vyrazna