nejspíš vás to asi nepotěší, ale ta fotka se mi líbí, tak plosím něco napište:) děkuji H.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Dobre...
fajn
4/5
Super fotka
pekne
4+
celkem příjemná, asi ale podstoupit o pár kroků dál a potom fotit
taky líbí
takoveto foto se mi vcelku libi
:o)