Dalsi moje fotecka z Red Bull Rampage.Je na ni Cech "Gaspi" pri jednom z treninkovych skoku.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Tak to je teda vystihnutý moment!!!
TOHLE SI 7 ZASLOUŽÍ BEZ PŘEMÝŠLENÍ!
Nejak za sebou zapomnel slapku
Super, znám to, jednou jsem ulomil kliku a bylo to fajnový... Když to spojím, super fotka + sjezdík na MTB = dva mé oblíbené koníčky = 7 bodů
Perfekt a asi to bolelo.
Pohotovost se cení...
co lidi neudělaj pro dobrou fotku......co jsi mu slíbil??? :-)
veru je to blbé, keď sa kľuka ocitne nad jazdcom..
wauuu nieco podobne som zazil.. :-)
dobrý moment
oo
perfektne!
parada
A saakris vzdyt ulolil celej predni tac?! Nebo ze by to byla jen krytka, vypada to hruzostrasne.. Rozchodil to jeste?? Momentka naprosto drsna!
gaspi je fetak :)
pro H.V. ...uklidni se!!! A jak to vubec souvisi s tou fotkou?
pro ostatni:skakal tu skalu dobrovolne ,s radosti a druhej den si ji jeste "dal" v zavode!
slušná momentka
super !!!
pri tomhle sportu neni o takove zabery nouze, ale ta klika je vyborna, jak kdyz ji zapomnel v kapse:o)
ta ma atmosku super
jj..chudak "gaspi"..no uz semtu fotecku parkrat videl..no je to super..a jeste jdnou auuu..jinak kinex rullez..
a smim vedet jak bylo na Redbulu??byl si i letos??
auuuu
super
Krásný pohotový záběr-perfektní foto
Ups...stane se-taky se mi to jednou povedlo:-).Teda to prerazeni osy.
Paradne zachyceny moment, tu si Gaspi urcite vystavi...:-).
chudak
Moment super, ale nemůžu si odpustit tenhle koment: No jo no Gaspi, jako jedinej na zemi...
dobře chycený, nemá zubatou prdel?
njn typicke pro neho:-D