Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
To protisvětlo mi tam vadí.
fantastickeeee
nema clonu...
Pekné, to protisvetlo mi nevadí....asi vec kazdeho...pekné..to je z Palárikova?
nie to je vlacanska kompa
Roští vpravo dole ruší.
viem ale nemal som sekeru aby som to odpalil
2++ ...průměrné foto ...
Petr
no petrrr ked myslis...
+7
diki vlado
Dobrá fotka, jen to světlo...
Biač...vieš ako som hovoril..budeme musieť počkať s tým nasadzovaním fotiek do éteru..vieš ako ja psa nemám....čo sa v snehu hrabe
To rpotisvětlo moc bije do očí, asi to chtělo odfiltrovat, ale jinak líbí
skoda toho pruhu
+
nic extra