•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 650 fotografií Černobílé foto
    • 101 487 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Canon EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Nikon Z5 tělo

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EF-S 24 mm f/2,8 STM

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Tanec mezi duchy

91(2.1) 48 hodin: 75 (2.0)
Venca Torčík Venca Torčík (1 652 bodů)
V galerii: Ostatní žánry

tak pište rady a názory.
Prosím ty, co se baví tím, že dávají hodnocení 1 a -1, aby si dali pokoj, tak hrozné to není. díky

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Anton Kováčik
    Anton Kováčik
    celkem 16 574 bodů
    |
    15.03.2006 21:30

    Mozno pekna svadobna fotka, ale takto nie

  • Petr Komárek
    Petr Komárek
    celkem 21 592 bodů
    |
    15.03.2006 21:32

    maso !
    ano,tak hrozne to je. Fakt jo ! :)))

  • Vít Rotrekl.... Pařez
    Vít Rotrekl.... Pařez
    celkem 7 083 bodů
    |
    15.03.2006 21:33

    nevim co si mam o tom myslet......na prvni pohled me to k sobe nepasuje, ale kdyz se divam dyl tak je na te fotce neco zajimavyho

  • Martina 2
    Martina 2
    celkem 120 bodů
    |
    15.03.2006 21:33

    tak hrozny to fakt neni..ale jinak je to teda docela udesny!:-) jiny upravy a je to o tanecnich, ted si postavil figurky na dort, kterej mne tam mimochodem chybi.

  • Jarka B
    Jarka B
    celkem 17 936 bodů
    |
    15.03.2006 21:34

    Myšlenka dobá, ale špatně provedeno

  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    15.03.2006 21:34
  • J.K.
    J.K.
    celkem 7 443 bodů
    |
    15.03.2006 21:35

    ...prilis mnoho uprav...
    vzdyt tam urcite slo udelat spousty peknych momentek...!

  • Peter  P A U K...PP...
    Peter P A U K...PP...
    celkem 34 743 bodů
    |
    15.03.2006 21:35
  • Violator
    Violator
    celkem 30 035 bodů
    |
    15.03.2006 21:36
  • Lojzi Richterová
    Lojzi Richterová
    celkem 22 774 bodů
    |
    15.03.2006 21:36

    Ono je to spíš vznášení, než tanec, Pokud trváš na výrazu "tanec", měl jsi jim nechat kousek pevné půdy pod nohama. Jenže jsi to rozostřil šmahem Fšechno :-).

  • Fotograf 135
    Fotograf 135
    celkem 9 571 bodů
    |
    15.03.2006 21:36

    To s ni musi zrovna takhle pózovat? Nemohl by s ní dělat něco jiného?

  • Miroslava MiKi. Kinclerová
    Miroslava MiKi. Kinclerová
    celkem 57 840 bodů
    |
    15.03.2006 21:37

    hmm je to takový nepřirozený, ale nápad určitě dobrej

  • Milan endy Jankovič
    Milan endy Jankovič
    celkem 8 257 bodů
    |
    15.03.2006 21:37

    no když jinak nedáš tak 2, rada? vyprdni se na úpravy a foť a koukej k těm co to umí...

  • JT
    JT
    celkem 0 bodů
    |
    15.03.2006 21:37
  • o 1
    o 1
    celkem 0 bodů
    |
    15.03.2006 21:42

    To je hrozný... :(

  • Michal Špekoslav Marx
    Michal Špekoslav Marx
    celkem 12 390 bodů
    |
    15.03.2006 21:42
  • Petr Šalati
    Petr Šalati
    celkem 23 870 bodů
    |
    15.03.2006 21:42

    míň sw a víc fotit .... ;-)

  • Petr Kašpar
    Petr Kašpar
    celkem 13 995 bodů
    |
    15.03.2006 21:44

    je potreba jeste hodne fotit

  • Kristýna Krulišová
    Kristýna Krulišová
    celkem 5 717 bodů
    |
    15.03.2006 21:44

    mě to hrozný připadá, sorry

  • Ano
    Ano
    celkem 543 bodů
    |
    15.03.2006 21:44

    nebudu rikat,jak bych to udelala ja.. a nikoho,kdo by to udelal podle sebe neposlouchej.Upravuj a fot,jak to sam uznas za vhodne..
    Tohle je fakt desny a takovy dost o nicem:)
    Mej se Oli

  • De Rien
    De Rien
    celkem 0 bodů
    |
    15.03.2006 21:50

    Ken a Barbie ;o)

  • valetol
    valetol
    celkem 0 bodů
    |
    15.03.2006 21:51

    no ked ti je jasne, ze to nie je hrozne, tak dobre

  • o 1
    o 1
    celkem 0 bodů
    |
    15.03.2006 21:53

    NE Venco tak hrozné to je... původně rozmazaná fotka se špatným nastavením vyvážení bílé... takže se ti asi ani nelíbila... tak jsi si řekl: "Proč něco nevymyslet ve fotošopu..." No a nenapdlo tě nic lepšího než si vybrat část(která pro tebe asi má nějáký význam) a nechat ji barevnou... zbytek rozostřit a odbarvit ... a to tak že je to celý šedivý... Proto jsem ti dal -1 pokud nejsi schopen příjímat kritiku tak nevim co chceš... ;)

  • Martin Vladár
    Martin Vladár
    celkem 978 bodů
    |
    15.03.2006 21:55

    No,tphle ti nemůžu ohodnotit protože nevím,ale tohle neberu jako fotku,ale počítačově zpracovaný obrázek,ale nevím,co se mi na ni nelíbí,že je popředí hodně odlišné od pozadí(hlavně ostrosti,barvama...).Takže takhle,ale jinak zajímavý nápad!

  • najtrou
    najtrou
    celkem 0 bodů
    |
    15.03.2006 21:55

    no na -1 to opravdu neni to tady zas ty lidi nemaj co dělat,ale dvojka už trošku odpovídá...;)měj se a nvzdávej to;)

  • Borek Lupoměský
    Borek Lupoměský
    celkem 25 363 bodů
    |
    15.03.2006 21:56

    Proč to rozmazání okolí???

  • Martin Rada jmr
    Martin Rada jmr
    celkem 30 202 bodů
    |
    15.03.2006 21:58

    mě to teda příde dost hrozný....

  • najtrou
    najtrou
    celkem 0 bodů
    |
    15.03.2006 22:01

    Prosím ty, co se baví tím, že dávají hodnocení 1 a -1, aby si dali pokoj, tak hrozné to není. díky///bych s tebou i souhlasila kdybch si nevšimla že to samá si udělal před pár minutama s fotkou která měla průměr přes 4....sakra lidi co to s váma je....?!

  • Ano
    Ano
    celkem 543 bodů
    |
    15.03.2006 22:03

    Verča Strnadová=D:no,asi tak..
    a jak se rika"nedej to,co nechces,aby ti delali druzi"
    velmi me to pobavilo.

  • Kristýna Krulišová
    Kristýna Krulišová
    celkem 5 717 bodů
    |
    15.03.2006 22:04

    odplaceč?
    :-)

  • Ano
    Ano
    celkem 543 bodů
    |
    15.03.2006 22:07

    Kristyna: si pis...

  • Pavel Vabrousek
    Pavel Vabrousek
    celkem 29 882 bodů
    |
    15.03.2006 22:20
  • Jirka Žák
    Jirka Žák
    celkem 4 582 bodů
    |
    15.03.2006 22:23

    emotivní..spíš omalovánky

  • C.M.L.
    C.M.L.
    celkem 17 bodů
    |
    15.03.2006 22:29

    Tezko hodnotit, ale hrozne neprijemne se na to kouka kvuli tomu rozostreni a obe postavy koukaji dozadu... Moc mi to nesmakuje

  • Pavel Hübner
    Pavel Hübner
    celkem 6 363 bodů
    |
    15.03.2006 22:32

    neni me z toho dobre, myslim ze na zachod pri zacpe dobry

  • Stínolez Tomáš Vitásek
    Stínolez Tomáš Vitásek
    celkem 866 bodů
    |
    15.03.2006 22:32

    Promin.. ale .. o tom, co daj za body rozhodujou bodujici a ne ty.. Jinak me to prijde jako spatnej ftip takhle fotka.. promin.. nejsem jeden z tech, kterej se timhle bavi (tohle je moje 1. jednicka v zivote a -1 jsem jeste nedal), ale opravdu se mi to ani zbla nelibi..

  • Adrian Kaźmierczak
    Adrian Kaźmierczak
    celkem 721 bodů
    |
    15.03.2006 22:33
  • Daniel Pojda
    Daniel Pojda
    celkem 15 651 bodů
    |
    15.03.2006 22:40
  • Maroš Plávka
    Maroš Plávka
    celkem 5 668 bodů
    |
    15.03.2006 22:46

    Ještě je potřeba hodně se učit :-)

  • KATEŘINA 1
    KATEŘINA 1
    celkem 5 542 bodů
    |
    15.03.2006 22:46

    to je silena uprava..

  • Mof
    Mof
    celkem 0 bodů
    |
    15.03.2006 22:48

    ooooj

  • Michal Štěrba SATA
    Michal Štěrba SATA
    celkem 20 510 bodů
    |
    15.03.2006 22:55

    Hm nelíbí,výhrady již tu zazněli.

  • Mnohonásobný mistr světa ve fotografování
    Mnohonásobný mistr světa ve fotografování
    celkem 105 bodů
    |
    15.03.2006 23:01

    .....tady mužeš nafotit vnitřek kozího chlívku a pomrvit to stejně......a vyleze ti to samé!

  • Peter Duchovič
    Peter Duchovič
    celkem 23 212 bodů
    |
    15.03.2006 23:04
  • jhamm
    jhamm
    celkem 0 bodů
    |
    15.03.2006 23:07
  • JardaS 1
    JardaS 1
    celkem 2 198 bodů
    |
    15.03.2006 23:24

    tohle ma byt fotka?nebo pokus o fotku prejety pres photoshop?

  • Fotograf 96
    Fotograf 96
    celkem 22 bodů
    |
    15.03.2006 23:36

    tak tady uz je fak mooooooc softu tu fotku to zabilo

  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    16.03.2006 00:07
  • Zdeněk Burda
    Zdeněk Burda
    celkem 0 bodů
    |
    16.03.2006 00:22

    Je to strašný.

  • z
    z
    celkem 0 bodů
    |
    16.03.2006 00:44

    sorry, ale je to fakt hrozný, brr

  • Fotograf 125
    Fotograf 125
    celkem 46 bodů
    |
    16.03.2006 00:47

    já se mám co učit,ale tudy opravdu cest nevede

  • PaNe
    PaNe
    celkem 0 bodů
    |
    16.03.2006 07:15

    přílišné úpravy,které to zabily. Ale když se Ti to líbí,tak proč ne?

  • Tom Zyrek
    Tom Zyrek
    celkem 0 bodů
    |
    16.03.2006 08:12

    Venco, není to hrozné..., je to příšerné... :-/

  • Pischek
    Pischek
    celkem 18 452 bodů
    |
    16.03.2006 08:19

    Hokus pokus a nic. Kdybys to nechal v původní verzi, tak to bylo určitě lepší. Toto není ani fotka ani grafika.

  • Fotograf 111
    Fotograf 111
    celkem 0 bodů
    |
    16.03.2006 10:24

    Ono je to lehce lepsi nez hrozne. Rozostreno objektivem byva uplne jine, tohle je rozpatlane softem...

  • Marian Kľúčovský
    Marian Kľúčovský
    celkem 10 838 bodů
    |
    16.03.2006 12:28
  • Martina Košíková
    Martina Košíková
    celkem 1 201 bodů
    |
    24.03.2006 20:27

    sorry ale na toto sa nedá dívať keby si to bol menej upravil vyzeralo by to lepšie

  • pamu
    pamu
    celkem 6 150 bodů
    |
    02.04.2006 02:09

    Venco za ten koment....ten tu fotku posouva do uplne jiny dimenze:o)))) s timdle sebevedomim udelas jednou diru do sveta:o)))

  • Michal Kriska mkd
    Michal Kriska mkd
    celkem 25 354 bodů
    |
    06.04.2006 18:57

    Já si myslim, ze kdyz uz jsi to rozmazával, tak jsi si s tim mohl vic pohrat a nechat pod tím tanecnim parem aspon kousek podlahy ostre a postupne ji (tu podlahu) nechat prejit do "rozmazana".. takto to vypada, ze tanecnici plavou vzduchem.. Chce si to holt vic pohrat:)

  • Fotograf 156
    Fotograf 156
    celkem 0 bodů
    |
    11.04.2006 14:16

    no nevim...na jednu stranu je to hrozný,ale pokus to není zas tak zlej...možná kdyby tam bylo kus tý podlahy,jak už tu někdo podotknul.....3+1 za snahu

  • ondřej zvěřina
    ondřej zvěřina
    celkem 24 530 bodů
    |
    04.07.2006 01:23

    je

  • Zbyněk Uher
    Zbyněk Uher
    celkem 103 743 bodů
    |
    09.11.2006 09:44

    Sorry ale je to hrozný!!!

  • PhotoBiker
    PhotoBiker
    celkem 812 bodů
    |
    14.10.2007 03:30

    až moc přehnané rozostření pozadí...pěkně jsi to sprasil...tady se nedá nic hodnotit...prostě děs

Další informace

Vloženo: 15. 3. 2006
Album: lidé
Zobrazeno: 217 x
Fotoaparát: Fuji FinePix E510

Štítky fotografie

  • emotivní 28287x

Další fotky autora

  • Podpis (no computer!)
  • The odchod na západ
  • Tady se to mačká?
  • Vzhůru do dáli
  • brod?
  • NE! ... nevrátím se
  • Už je čas?
  • Okno, zírej!
  • Pohled lásky
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Makový čas
  • no nevím :-)
  • fijůů...
  • Makejte, támhle mi plave pádlo.
  • Roztančené léto
  • Když se čerti ženili
  • ...ještě jedna jarmareční....
  • Alf na dolarovce
  • I Am The Walrus
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.